Gigi Hadid (25 l.) pod koniec kwietnia potwierdziła krążące plotki na temat ciąży. Mówi się, że modelka powita na świecie chłopca. Hadid nie pokazuje zdjęć z brzuszkiem, ale w rozmowie na Instagramie opowiedziała o tym, jak się czuje będąc w ciąży i jak udaje się jej sprytnie ukrywać rosnący brzuch.

Ciążowy makijaż Gigi Hadid. Modelka stawia na krzaczaste brwi i dużo rozświetlacza (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Tak Gigi Hadid ukrywa brzuch ciążowy

Gigi Hadid chciała powtórzyć sukces Kylie Jenner i ukrywać ciąże do samego rozwiązana? Już wcześniej plotkowano, że modelka może spodziewać się dziecka – w końcu sama zainteresowana potwierdziła krążące plotki.

Gigi Hadid odsłoniła brzuszek na zdjęciu z siostrą Bellą

Hadid zdystansowała się od Instagrama – wcześniej regularnie publikowała fotki z pracy i życia prywatnego. Od kiedy wiadomo, że spodziewa się dziecka, modelka nie dodaje nowych zdjęć. Wspiera protesty odbywające się w całych Stanach i walczy o równość płci, ale nie publikuje nowych fotek pokazujących, w jakim jest stanie. Okres ciąży chce przejść w spokoju i z dala od mediów.

Sposoby Gigi Hadid na ukrycie brzucha ciążowego:

Modelka postanowiła otworzyć się i opowiedziała więcej szczegółów o pierwszej ciąży. Hadid zdradziła, że ukrywanie brzucha to uwzględnienie dwóch rzeczy – workowatych i przydużych ubrań i stawanie pod odpowiednim kątem. Fanka zadała jej pytanie na live Instagrama – jak to możliwe, że nie widać jej brzucha, a szacuje się – że Gigi jest w 6 miesiącu.

Ten kąt i naprawdę luźny kombinezon tworzą złudzenie optyczne. Z boku to inna historia – opowiedziała ze śmiechem Gigi. 

Hadid opowiedziała w jednym z wywiadów, że w czasie ciąży zmieniła się jej twarz. Zrobiła się bardziej okrąglejsza. Modelka ma również zachcianki ciążowe – cały czas może jeść bajgle (więcej TUTAJ).

Modelka spodziewa się dziecka razem z wokalistą Zaynem Malikiem. Historia ich związku jest pełna wzlotów i upadków i nawet najwierniejsi fani nie mogą doliczyć się, ile razy para schodziła się i rozstawała. Osoba z bliskiego otoczenia pary zdradziła w rozmowie z HollywoodLife, że nie zdziwiłaby się, gdyby okazało się – że Gigi i Zayn się zaręczyli.

Podobno artysta myśli o ślubie z Hadid i chce się pobrać zanim dziecko przyjdzie na świat.

Widzicie Gigi w roli żony i matki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gigi Hadid otwiera się na temat ciąży. Jakie ma ZACHCIANKI?

Gigi Hadid zdradziła, jak w czasie CIĄŻY zmieniła się jej twarz

Gigi Hadid i Zayn Malik zaręczyli się? Jubiler pokazał ich bransoletki z wiele mówiącym symbolem

Gigi Hadid i Zayn Malik przyłapani przez fotoreporterów.

Zayn Malik i Gigi Hadid. Fot.Forum/Backgrid USA.

Gigi Hadid i Zayn Malik na randce.

Gigi Hadid i Zayn Malik na randce. Fot.Forum/Backgrid USA.