Hailey Bieber (26 l.) ma dość trollowania w sieci. Teraz wyznała, że obwinia wzdęcia za niedawne „przygnębiające” pogłoski o ciąży. W opublikowanym dziś wywiadzie dla amerykańskiego magazynu GQ Hype modelka odniosła się do spekulacji, zauważając, że fani wierzyli, że spodziewa się dziecka „wiele razy wcześniej”.

Justin Bieber tym razem wyszedł z domu w „papciach”

Choć komentarze na temat jej brzucha tego lata nie były niczym nowym, żona Justina Biebera nadal uważa, że jest w nim „coś… przygnębiającego”. Zaznaczyła również, że kiedy będzie naprawdę spodziewać się dziecka, opinia publiczna „dowie się o tym jako ostatnia”.

Nie mogę być raz wzdęta i nie być w ciąży? Skłamałbym, gdybym powiedziała, „Och, tak, mam to gdzieś” […] To po prostu, szczerze mówiąc, zabawne, jak bardzo ludziom kur*** zależy na nie swoim życiu.

Hailey Bieber atakuje spekulacje o ciąży

Hailey i Justin, którzy są małżeństwem od 2018 roku, planują, aby ich rodzicielstwo stało się, „prywatną, intymną sprawą”. Chociaż początkowo chciała wychowywać dzieci z dala od blasku fleszy, przyznała, że w przypadku jej partnera, uwaga jest „całkowicie nieunikniona”.

Justin Bieber poruszył CAŁY internet swoją nową stylizacją

Pozwólcie mi robić ze swoim ciałem, co chcę, a wy będziecie mogli robić ze swoim ciałem, co chcecie [Macierzyństwo] to coś, czego mogę się doczekać […] To coś, co nadejdzie, kiedy nadejdzie, dodała w rozmowie z GQ.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: