Hailey Bieber i Justin Bieber zaręczyli się w lipcu 2018 r. a w listopadzie tego samego roku wzięli szybki ślub cywilny. Dopiero rok później doczekali się wymarzonego ślubu przed ołtarzem – 30 września 2019 roku w luksusowym hotelu w Karolinie Południowej.

Justin Bieber opowiada o postępach w walce ze swoją chorobą

Hailey Bieber o macierzyństwie

Od tego momentu para jest pod ciągłym ostrzałem mediów, a Hailey Bieber co kilka miesięcy czyta nagłówki o swojej ciąży. Mimo że minęły już 4 lata od ślubu, Bieberowie nadal nie zdecydowali się na dziecko.

Teraz Hailey Bieber po raz pierwszy otworzyła się na temat założenia rodziny z Justinem Bieberem. W rozmowie z The Sunday Times modelka przyznała, że bardzo by chciała mieć już dziecko, ale ma mnóstwo obaw.

Wszystko wskazuje na to, że Justin Bieber i Hailey Bieber przechodzą kryzys w małżeństwie. Zobaczcie te zdjęcia z urodzin!

Hailey Bieber wyznała, że boi się wychowywać dziecko w kulturze, w której jest tak ogromny hejt w Internecie.

Dosłownie cały czas płaczę z tego powodu! Tak bardzo chcę mieć dzieci, ale się boję. Wystarczy, że ludzie mówią różne rzeczy o moim mężu lub moich przyjaciołach. Nie wyobrażam sobie konfrontacji z ludźmi, którzy mówią różne rzeczy o dziecku – wyznała Hailey Bieber na łamach „The Sunday Times Style”.

Dodała, że „możemy tylko zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby je wychować i zadbać, by czuły się kochane i bezpieczne”. 

Justin Bieber pozwany za strzelaninę podczas jego after-party

Dalej dowiadujemy się, że Hailey chciała bardzo młodo zostać mamą, ale wszystko się zmieniło:

Myślę, że miałam to zakorzenione w mojej głowie, że chcę mieć dzieci od razu i że chcę mieć dzieci bardzo, bardzo młodo.

Hailey Bieber Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Justin i Hailey Bieber Fot. Raw Image LTD/MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. WCP,4CNs / BACKGRID / Backgrid USA / Forum