Hailey Bieber, jako modelka, szczególnie musi o siebie dbać, zarówno o ciało, jak i cerę. Wygląd zewnętrzny to nie wszystko. Modelka stara się także dbać o siebie od wewnątrz. W rozmowie z „Harper’s Bazaar” podsumowała miniony rok i opowiedziała nieco o swojej diecie i aktywności fizycznej w czasie lockdownu.

Hailey Bieber dzięki tym TRIKOM ma rozświetloną i promienną cerę (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Hailey Bieber o swojej diecie

Nie jest tajemnicą, że Hailey Bieber jest aktywna fizycznie i często ćwiczy. Modelka bardzo często jest widywana w drodze na lub z siłowni, a często towarzyszy jej koleżanka po fachu, Kendall Jenner. Nie odpuszczała nawet, kiedy był lockdown. Wręcz przeciwnie. Hailey postanowiła ćwiczyć jeszcze więcej.

To było bardzo irytujące, aby przejść od tak intensywnego stylu życia, w którym ciągle się ruszam, do całkowitego zastoju, więc postanowiłam więcej ćwiczyć. Kiedyś byłam tancerką, dlatego uwielbiam pilates. Świetnie wzmacnia i wydłuża mięśnie. Ostatnio zaczęłam też ćwiczyć cardio – wyznała.

Jak dodała, w czasie lockdownu zmieniła także nawyki żywieniowe, po których zauważyła, że jej cera prezentuje się znacznie lepiej. Hailey odstawiła na jakiś czas mięso. Co prawda teraz do niego wróciła, ale coraz rzadziej decyduje się na posiłki z mięsem.

Podczas lockdownu próbowałam diety roślinnej przez dwa miesiące. Czułam się świetnie i miałam dużo energii, ale to nie było dla mnie. Teraz nie stosuję diety ściśle roślinnej i nadal jem mięso. Po prostu nie jem go dużo, a do codziennego menu trafiło więcej ryb, soczewicy i zielonych warzyw – zdradziła Hailey.

ZOBACZ TEŻ:

To nowa INWESTYCJA Justina i Hailey Bieberów? Przyjechali obejrzeć nieruchomość

Hailey w sukience od POLSKIEJ projektantki. Anna Lewandowska też miała na sobie jej kreacje

Hailey Bieber w lateksie

Hailey Bieber/fot. Mega Agency/Forum

Hailey Bieber w krótkich spodenkach.

Hailey Bieber/fot.Forum/X17