Choć od krótkiego, ale gorącego romansu hollywoodzkiego aktora z polską gwiazdą minęły już wieki ich relacje wciąż wzbudzają duże zainteresowanie. Colin Farrell jest ponoć przeciwny planom ich wspólnego 13-letniego syna.

Colin Farrell nie chce pozwolić na wyjazd syna do Polski

Pomimo, że związek Colina Farrela i Alicji Bachledy-Curuś trwał krótko, to owocem ich miłości, która zrodziła się na planie filmu Ondine jest 13-letni syn Henry. Ze względu na syna i jego dostęp do ojca, Alicja postanowiła zostać w USA. Okazuje się jednak, że Tadeusz wzorem swoim sławnych rodziców ma zamiar również mieć w przyszłości związek ze sztuką filmową.

Colin Farrell trenuje swoje wyrzeźbione ciało. Bez koszulki

Dosłownie kilka dni temu powiedział mi, że jego przyszłość będzie związana z filmem. Czy to będzie aktorstwo, reżyseria czy produkcja, tego jeszcze nie wiemy – wyznała jakiś czas temu Alicja w Dzień Dobry TVN.

Okazuje się jednak, że plany syna pary nie spodobały się jego tacie, bowiem jak donosi tygodnik „Na Żywo” wiążą się z wyjazdem Henryka do Polski.

Henio jest bardzo uważnym dzieckiem. O polskich szkołach filmowych i teatralnych mówi się na całym świecie. Widzi, że to wielki prestiż móc studiować w Polsce. Dlatego swoje studia chce podzielić na polskie i amerykańskie. Ale zanim to nastąpi, chciałby przyjechać na wymianę do szkoły średniej o profilu filmowym – czytamy w  Na żywo.

Colin Farrell z SYNEM Henrykiem na spacerze. Zabrali kolegę i psa (ZDJĘCIA)

Według doniesień dla Colina najważniejsze są dobre relacje ze swoim synem i nie chce ich zaprzepaścić wyjazdem na inny kontynent.

Dobre relacje, które Colin i Alicja wypracowali po rozstaniu, by w zgodzie opiekować się wspólnym dzieckiem, zostały poddane poważnej próbie. Colin nie chce, żeby Henio wyjeżdżał. Mają doskonały kontakt, lubią spędzać razem czas. Wie, że takie rozstania często niszczą relacje. Alicja nie zamierza separować syna od ojca, a jedynie pomóc mu w realizacji planów –  wyjaśniła bliska znajoma Alicji.

Colin Farrell is seen with son Henry at ‚Jimmy Kimmel Live’ in Los Angeles, California.