Trzy miesiące temu Hillary Duff po raz trzeci została mamą. Jej córka Mae urodziła się w domu, a celebrytka teraz dodała zdjęcia z domowego porodu.

Hilary Duff udostępniła zdjęcia z domowego porodu córki Mae

Hilary Duff to amerykańska aktorka, która obecnie zajmuje się promowaniem swojej osoby w sieci. Teraz celebrytka dodała zdjęcia z domowego porodu. Widać na nich, jak oprócz męża w pomieszczeniu jest jeszcze doula. Co więcej, pokój został przygotowany pod narodziny. Na fotografiach widać piłkę do masażu, specjalne maty, z których przeważnie korzystają psy podczas nauki czystości oraz pełny makijaż celebrytki.

Ciężarna Hilary Duff zmieniła kolor włosów. Co za METAMORFOZA

Dziele się z Wami zdjęciami z dnia urodzin Mae!!! Abym czuła się bezpiecznie podczas porodu i dotarła do tego miejsca, w którym chciałam być, niezbędny był odpowiedni system wsparcia. Idealna ilość przestrzeni, humoru i ludzi, którzy wspierają moją siłę. Mój mąż jest oazą spokoju, kiedy mam ochotę chodzić po ścianach, a moja mała Molly jest niezwykłą doulą, która siedziała ze mną, kiedy potrzebowałam ciszy i spokoju. Bardzo podobało jej się, że siedziałam na psich pieluchach, bo wody odeszły mi kilka godzin wcześniej. Moja mama była tam, żeby zrobić przekąski i z nerwowym uśmiechem przyglądać się, jak jej dziecko rodzi dla niej wnuczkę.

Dalej Hilary Duff kontynuowała swoje przemyślenia na temat porodu i macierzyństwa.

To ciężka praca… każdy sposób, w jaki kobieta rodzi dziecko. Od zajścia w ciążę, przez cesarskie cięcie, poród w szpitalu lub w domu, karmienie piersią (ojej, za każdym razem) i odpowiedzialne wychowywanie tych małych istotek, aby stały się uczciwymi, godnymi zaufania i życzliwymi obywatelami świata. To całkowicie pochłania. Żmudna, magiczna, cudowna przygoda… Tak wiwatują wszechmocne matki. Codziennie przenosimy góry.

Suknia ślubna Hilary Duff była prosta i nowoczesna – wiemy, kto ją zaprojektował

A Wy co sądzicie o porodzie domowym?