Bez wątpliwości w show-biznesie trwa w najlepsze baby boom. Coraz więcej gwiazd ogłasza, że spodziewa się dziecka, albo urodziło. To tego grona dołączyła amerykańska aktorka, Amanda Seyfried (34 l.), która po raz drugi została mamą. Amanda zrobiła to samo, co Kylie Jenner – udało się jej ukryć swój stan przez całą ciążę.

Amanda Seyfried w nietypowy sposób ogłosiła, że jest w ciąży

Amanda Seyfried urodziła po raz drugi

Amanda Seyfried uchodzi za jedną z najzdolniejszych aktorek w Hollywood i nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Aktorka jest bardzo skrytą osobą i nie afiszuje się swoim życiem prywatnym w mediach, tak jak robią to inne gwiazdy.

Anna Wendzikowska zdradziła, jak UKRYWAŁA ciążę!

Aktorka w 2017 roku wyszła za Thomasa Sadoskiego, który ma polskie korzenie i również jest aktorem. Para w tym samym roku powitała na świecie córkę i bardzo chronią jej prywatność. Nie pokazują twarzy dziewczynki w mediach.

Okazuje się, że rodzina Amandy się powiększyła, a aktorka od dłuższego czasu spodziewała się dziecka. Jak podają zagraniczne media – Amanda już urodziła.

Sama aktorka opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuchem po raz pierwszy, od kiedy wyszło na jaw, że spodziewa się drugiego dziecka. Jej 3-letnia córeczka trzymała ręce na brzuchu mamy.

Przed – napisała aktorka.

View this post on Instagram

The Before

A post shared by Amanda Seyfried💛 (@mingey) on

Para ogłosiła, że na świecie pojawił się ich długo wyczekiwany syn za pośrednictwem dwóch kont organizacji charytatywnych, pomagających dzieciom. Nie zdradzili, jakie imię wybrali maluchowi.

Od narodzin naszej córki 3 lata temu, nasze oddanie niewinnym dzieciom, które są tak brutalnie dotknięte konfliktem i wojną, było siłą napędową naszego życia – napisali w oświadczeniu.

View this post on Instagram

@thomas_sadoski and I made a little man #Repost @thomas_sadoski ・・・ If you’re interested in helping out the (now) 4 of us would love it if everyone able could set up a monthly $4 (or $44!!) donation to BOTH of these incredible organizations that help make the world a better place for kids. Repost from @inaraorg & @warchildusa. We at War Child and INARA are so happy to be the first to announce that our board members Amanda Seyfried and Thomas Sadoski welcomed their second child into this world. ⁠ ⁠ Their statement:⁠ “Since the birth of our daughter 3 years ago our commitment to the innocent children that are so brutally affected by conflict and war has been a driving force in our lives. With the birth of our son the work of INARA and War Child has become our North Star.”⁠ @mingey @thomas_sadoski @inaraorg⁠ ⁠ ⁠#AmandaSeyfried #ThomasSadoski #BabyBorn #BabyAnnouncement #SecondChild #NewBorn #INARA #WarChild

A post shared by Amanda Seyfried💛 (@mingey) on

Amanda ujawniła, że jej mama pomaga jej w obowiązkach i opiece nad córką Niną.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Barbara Kurdej-Szatan URODZIŁA. Jej mąż dodał zdjęcie z synem

Gigi Hadid URODZIŁA! Wygadał się jej tata

Amanda Seyfried urodziła!