Nie tylko kobiety ubolewają nad zamkniętymi zakładami kosmetycznymi i fryzjerskimi. Panowie też mają problem i skarżą się na coraz bujniejsze czupryny. A taką też może teraz pochwalić się Robert Lewandowski. Internauci nie przestają żartować z nowej fryzury piłkarza.

Anna Lewandowska pokazała POKOIK dla drugiego dziecka, a w nim Klarę

Robert Lewandowski ma nową fryzurę

Na zdjęciach, które publikuje Robert Lewandowski nie widać, jak bardzo urosły mu włosy. Jednak fotka, którą pochwaliła się jego żona, już to ukazała. I choć wpis Anny Lewandowskiej dotyczył rodzinnego treningu, to nie sposób nie zauważyć, że oprócz komentarzy odnośnie treningu, nie zabrakło tych, w których internauci zwrócili uwagę na fryzurę piłkarza.

  • Robert jaki busz na głowie.
  • Najbardziej podoba mi się fryzura Roberta.
  • Czy Robert ma nowego fryzjera?
  • Robert co ty masz na głowie?
  • Panie Robercie, jeszcze w takiej bujnej fryzurze pana nie widziałam.
  • Robert potrzebuje fryzjera – czytamy.

Anna Lewandowska odpisywała na powyższe komentarze i przyznała, że fryzura jej męża to efekt braku wizyty u fryzjera i dodała, że sama wcześniej nie widziała Roberta w tak długich włosach.

View this post on Instagram

Family training … literally. For Robert football training + ABS for MEN with my app @diet_training_by_ann For me➡️ training for pregnant women HEALTHY MOM – today with mini bands. __________________ Rodzinny trening… i to dooosłownie😎 Robert po treningu piłkarskim zrobił ABS z aplikacji @diet_training_by_ann Panowie – dołączacie!? Lewy powiedział, że „brzuch pali😋" Sama bym się chętnie podjęła🙈 ale pozostaje mi ➡️ trening dla kobiet w ciąży HEALTHY MOM – dzisiaj gumami mini band. #TRAINATHOME wyzwanie nadal trwa 23/30🙌 W ostatnim tygodniu dostałam od Was chyba największą ilość wzruszających wiadomości, gdzie opisujecie jak zmieniło się Wasze życie trenując ze mną ❤️- serducho rośnie (to chyba dlatego mam jeszcze tyle energii😆). Staram się regularnie zaglądać na Wasze profile żeby podziwiać zmagania. Szykuję też specjalne WYRÓŻNIENIA❤️ Bo wiem, że łatwo nie było. Oznaczajcie swoje zdjęcia @annalewandowskahpba i @diet_training_by_ann bo po tym będę Was szukała😚 Napiszcie w komentarzu, co najbardziej Wam sie podobało w tym wyzwaniu, który trening ?💪 A ja już wkrótce zaskoczę Was czymś nowym… 🙊 #annalewandowska #robertlewandowski #healthyteam #healthyteambyann #workout #9monthspregnant #healthymom

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

ZOBACZ TEŻ:

Córka Anny Lewandowskiej NIE CHCE nosić sukienek. Woli dresy! „Dlaczego mnie to jeszcze dziwi?”

Robert Lewandowski szaleje na TikToku: Ruchy jak Michael Jackson

Szczęka Wam opadnie na widok Roberta Lewandowskiego. Żona zrobiła mu zdjęcie bez koszulki!

 

View this post on Instagram

[PL] Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach🙏 Pozdrawiam Was, Robert [ENG] Dear All, Since the past few days we have received various information, including requests to stay at home. This applies to all of us. I ask all our supporters and fans: Let's respect the recommendations, let's be responsible for ourselves and others. I am asking especially our young fans. Please treat closed schools as an expression of responsibility for your safety and health. During this time, don’t gather in public places, including the stadiums, if it is not necessary. Sport is very important, but your safety is more important. Please use this coming time in the best and the safest way you can. Stay calm and stay at home🙏 All the best, Robert.

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

View this post on Instagram

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni🙏 Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni. [ENG] We are all aware of the difficulties of the situation around us. Today, we are all playing in one team. Let's be strong in this fight. If we can help someone, let's do it. We have decided to donate EUR 1 million to contribute toward the fight against coronavirus. This situation affects each of us, so we are asking you again: Follow the instructions, listen to those who know best. Be responsible🙏 We believe that we will return to our normal life soon. We are in this together. @annalewandowskahpba #RL9 #RAL

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on