Jackie Chan świętuje okrągłe urodziny! Legendarny aktor 7. kwietnia skończył 70 lat i uczcił tę rocznicę refleksyjnym wpisem na Instagramie, w którym wyraził swoją wdzięczność za to, że „może się zestarzeć”, biorąc pod uwagę intensywne akrobacje, które wykonuje od dziesięcioleci.

Córka Jackiego Chana z partnerką: Jesteśmy bezdomne, śpimy pod mostem

Za każdym razem, gdy słyszę tę liczbę [70], moje serce zatrzymuje się na sekundę – mam już 70 lat? […] Kiedy otrząsnąłem się z szoku, drugą rzeczą, która przyszła mi do głowy, było stwierdzenie, że mój starszy brat Sammo Hung powiedział kiedyś: Możliwość starzenia się to szczęście. Szczególnie dla nas, kaskaderów, napisał na Instagramie.

Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia Jackiego Chana, na których ma siwe włosy i wygląda dużo starzej. Fani wyrazili wielkie zaniepokojenie jego odmienionym wizerunkiem.

Jackie Chan ma 70 lat!

Jackie Chan w Hollywood występuje od kilkudziesięciu lat i ma na koncie niezliczoną ilość nagród i… połamanych kości. Mimo to nie ma zamiaru przestawać i jego najnowszy film, kolejna odsłona kultowego już filmu „Karatekid” ma pojawić się w kinach w grudniu 2024 roku.

Syn Jackiego Chana usłyszał wyrok

Chcę skorzystać z okazji i poinformować wszystkich, nie martwcie się! To tylko wizerunek postaci w moim najnowszym filmie. Ta rola wymaga, żebym miał białe włosy i białą brodę i wyglądał staro, wyjaśnił.