Willa Smitha (55 l.) widziano na Art Basel w Miami z kobietą, która wygląda zupełnie jak Jada Pinkett Smith. Na jednym ze zdjęć paparazzi załapał się również Radzimir „Jimek” Dębski, który ewidentnie przebywa na wysadzanym największymi gwiazdami wydarzeniu związanym ze sztuką.

Szok! Will Smith przyłapany na seksie analnym z kolegą z planu?

Ich publiczne wystąpienie jest następstwem ujawnienia przez Jadę w październiku tego roku, że ona i Will są w separacji od 7 lat. Jednak chwilę temu Jada Pinkett-Smith ujawniła, że mimo wszystko „nigdy nie zostawi” aktora.

Nie wiadomo kim jest łysa piękność, z którą został sfotografowany i był widziany, gdy wsiadali razem do limuzyny.

Will Smith z tajemniczą pięknością

Źródło mówi Page Six ujawniło, że para spędza czas na Art Basek, oglądając sztukę współczesną na targach. Para udała się również do słynnej restauracji Pizzeria Lucali w Miami Beach, „W restauracji widziano grupę 10 osób, która świetnie się bawiła, jedząc pizzę i śmiejąc się”, ujawnił informator.

Jada Pinkett-Smith płacze mówiąc o ostatniej rozmowie z 2Pakiem

Naoczny świadek twierdzi również, że w piątek rano Will wziął udział w prywatnym oprowadzaniu po Miami Convention Center z Jayem Rutlandem, właścicielem Maddox Gallery i grupą przyjaciół. To tam z gwiazdorem sfotografowany został Radzimir „Jimek” Dębski.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: