Jada Pinkett Smith w swoim programie internetowym „Red Table Talk” wyznała, że zdradziła Willa Smitha z 27-letnim raperem, Augustem Alsinem. Było to ogromne zaskoczenie dla widzów.

Jada Smith o romansie

View this post on Instagram

Me this year VS Me this time last year!.. 😂😤A nigxa was bouta kick the bucket lol. I’ve tasted and toyed w/ death, therefore I want to live a life purposeful, w/ intention, & no regret. One thing that’s certain is we are all living to die. Death, we should fear not! Fear being alive, while dying & being dead inside; so create the life you see fit for yourself. Autonomy; Will it hurt? Yes. Will you be hated & create enemies along the way? Yes; yet if there’s no enemy within, the enemy outside can do us no harm. 💡 Will you fail & fall at times? Yes. Experience all sorts of spiritual warfare, witchcraft & ppl talk about you? Yup!That too! 😅You gone hear all type of things said about u. Throw it behind you, Get back up, dust it off, keep it moving & forever strive to LIVE YOUR SOUL, NOT A ROLE ‼️⚡️👁✨

A post shared by Yungin' (@augustalsina) on

SZOKUJĄCE wyznanie Jady Pinkett-Smith. STRACIŁA włosy

Jada Pinkett Smith i Will Smith szczerze przed kamerami opowiedzieli o swoim kryzysie małżeńskim i zdradzie. Małżeństwo starało się powstrzymywać emocje, jednak w pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do spięcia – Jada Pinkett Smith powtarzała, że był to jedynie romans w trakcie ich kryzysu małżeńskiego, używając słowa „uwikłany, pogmatwany„. Z kolei Will Smith upierał się, że to był prawdziwy związek i  wtedy można było zauważyć, jak aktor cierpi.

Chyba jakieś cztery i pół roku temu zaprzyjaźniłam się z Augustem. Staliśmy się naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Wszystko zaczęło się od tego, że potrzebował pomocy, a ja chciałam pomóc jego zdrowiu i psychice – powiedziała Jada Smith.

Wyszły na jaw zdrady żony Willa Smitha – aktor o wszystkim wiedział i się na to zgadzał?

W sieci pojawiły się plotki, że sam Will błogosławił ich związek. Jada Smith zaprzecza plotkom: „jedyną osobą, która mogła wyrazić zgodę, była ona sama„.

Tłumaczy, że weszła w intymne relacje z Augustem, bo tak samo była załamana i potrzebowała pomocy:

Cierpiałam, byłam załamana. Ale na tym etapie związku zrozumiałam zdecydowanie, że nie możesz znaleźć szczęścia poza sobą samą – wyznała aktorka.

Romans potwierdził 27-letni raper. Powiedział, że ich związek był skomplikowany i trudy.

Nie wiem, dlaczego to słowo jest takim problemem. Jeśli spojrzysz na definicję „uwikłania”, to jest to skomplikowany i trudny związek. Właśnie o to chodzi (…) Ale zdecydowanie muszę się zgodzić z tym, że jest to uwikłanie. Zdecydowanie było to coś skomplikowanego, skomplikowana dynamika – powiedział August Alsin.

Natomiast z rozmowy można było wywnioskować, że Will Smith i Jada Smith są znowu razem i wydaje się, że są jeszcze szczęśliwi niż wcześniej.