Meghan Markle i książę Harry ponownie zostaną rodzicami. Plotki o tym, że ich rodzina się powiększy pojawiały się już od wielu miesięcy, jednak miały niewiele wspólnego z prawdą. Co prawda, Meghan była w ciąży, ale kilka miesięcy temu podzieliła się druzgocącą wiadomością w osobistym eseju – przyznała, że była w ciąży, jednak poroniła. Teraz rzecznik pary oficjalnie potwierdził, że Meghan i Harry ponownie zostaną rodzicami.

Książę Harry i Meghan Markle w naturalnym makijażu pokazali się na tle kominka

Jak Meghan i Harry nazwą drugie dziecko?

Meghan i Harry radosną nowiną pochwalili się w Walentynki. Wówczas w sieci znalazło się zdjęcie pary, na którym można już zobaczyć widoczny ciążowy brzuch u Meghan. Choć wieść o ciąży dopiero co gruchnęła, to już pojawia się masa spekulacji.

Bukmacherzy, nie znając jeszcze płci dziecka pary, postanowili typować imiona, które być może Meghan i Harry wybiorą dla swojej kolejnej pociechy. Jeśli urodzi się kolejny chłopiec, to może dostać na imię Alfie, a jeśli chodzi o dziewczynkę, to duże szanse ma imię Alexandra. Niektórzy typują też imiona, które pojawiały się już w brytyjskiej rodzinie królewskiej – Philip, Diana czy Elizabeth.

Myślicie, że faktycznie para pokusi się na któreś z tych imion? Wy macie swoje typy?

ZOBACZ TEŻ:

Afera ze zmianą imienia Meghan Markle w akcie urodzenia Archiego. Wydano OŚWIADCZENIE!

Meghan Markle wysłała prezent księżnej Kate. Jej reakcja wiele zdradza

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan Markle i Harry chwilę przed odłączeniem się od rodziny królewskiej.

Harry i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu, fot.Forum/PA Images.