Jaki SŁODKI! Jest NOWE ZDJĘCIE Archie – syna księżnej Meghan i księcia Harry’ego
Mieliśmy rację pisząc, że rodzice pochwalą się synkiem w Dniu Ojca.

Na profilu instagramowym księżnej Meghan i księcia Harry’ego pojawiła się NOWA FOTKA ICH SYNKA, Archiego.
To oficjalne – jest już niania dla Archiego. Meghan Markle i książę Harry zabierają synka do Afryki
Nowe zdjęcie Archie’go Harrisona, syna księcia Harry’ego i księżnej Meghan
Pod zdjęciem małego Archiego trzymanego na rękach przez tatę widnieje podpis:
Szczęśliwego Dnia Ojca! Ze szczególnymi życzeniami z okazji pierwszego takiego święta dla księcia Sussex
Kilka dni temu pisaliśmy, że niedziela będzie dniem, w którym zobaczymy Archiego. To pierwszy Dzień Ojca Harry’ego, szczególny moment, którego trudno nie upamiętnić.
Kate Middleton chciała wziąć Archiego na ręce. Meghan? WPADŁA W SZAŁ
Syn Meghan i Harry’ego, Archie Mountbatten-Windsor, urodził się 6 maja 2019 roku w Londynie. Ważył 3,26 kg. Otrzymał imiona Archie Harrison.

Księżna Meghan i książę Harry tydzień temu pojawili się na Trooping The Colour, FOT> FORUM/Backgrid

Plotki mówią, że księżna i książę znaleźli już nianię dla synka, FOT. FORUM/Backgrid
Archie Harrison ma już ponad miesiąc!
Anonim | 17 czerwca 2019
Nie podniecajcie się, oni i tak się rozwiodą i to szybko, w ciągu 3 maksymalnie 4 lat. Jak podają zachodnie media, kilka niezależnych od siebie wróżek i „mediów” otrzymało wizję ich rozwodu, przepowiednia mówi,ze nastąpi to niedługo po narodzinach 2 dziecka Harrego i Meghan, przyczyną ma być trudny charakter Meghan i jej nieumiejętność życia w związku z Harrym.
Anonim | 17 czerwca 2019
Nie wierze w to co czytam.
wow | 16 czerwca 2019
rudy mulat
Anonim | 17 czerwca 2019
Czarno białe? To jest sepia.
Anonim | 16 czerwca 2019
Może się sprawdza co się pisze zanim się to opublikuje?