Dj Tiesto (50 l.) szturmem podbił branżę muzyczną. W tej chwili Tiesto jest jednym z najpopularniejszych a przy okazji najlepiej zarabiających DJ na świecie. Ten pochodzący z Holandii producent muzyczny został okrzyknięty „DJ-em wszechczasów”. Miłośnicy jego twórczości śledzą każdy ruch swojego idola. Tiesto postanowił podzielić się z fanami zdjęciami ze ślubu.

Sandra Kubicka o przygotowywaniach do wesela. Okazuje się, że ślub (WIDEO)

DJ Tiesto ożenił się na środku pustyni

Z pewnością damska część wielbicieli Tiesto nie ucieszy się na informację, że DJ już jest zajęty. Producent muzyczny postanowił pobrać się z wieloletnią partnerką Anniką Backe. Mimo, że w tym roku popularny producent muzyczny skończył 50 lat, nie daje po sobie tego poznać. Bawi się i korzysta z życia. Nie przeszkadza mu spora różnica wieku pomiędzy nim a jego żoną.

Na tę wyjątkową okazję Tiesto ubrał elegancki i ponadczasowy garnitur od Toma Forda. Jego żona zaś zachwycała w lejącej i delikatnej sukni projektu Oscara de la Renty. Długo szukali idealnego miejsca na ślub. Odwiedzili futurystyczny kurort Aman na środku pustyni Utah cztery lata wcześniej i zakochali się w nim. 

Uwielbiamy ciszę i krajobrazy, które sprawiają, że czujesz się, jakbyś był na innej planecie. Kontrast architektury z pustynią stanowi idealną równowagę. Wygląda to tak, jakbyś był w filmie o Jamesie Bondzie, i do takiej estetyki dążyliśmy. Chcieliśmy, aby ślub był efektowny, romantyczny i seksowny, a jednocześnie naturalny i intymny, dlatego wynajęliśmy cały ośrodek na weekend dla naszych 80 gości – mówi Annika.

Pustynia to miejsce, w którym Tiesto mówi, że może odpocząć od „szalonego życia DJ-a”. Patrzenie na krajobraz, którego ludzie prawie nie dotykali, jest naprawdę wyjątkowe – dodaje. Możesz zobaczyć wszystkie gwiazdy w nocy, a zachody i wschody słońca są magiczne. To najbardziej romantyczne miejsce na ziemi – opowiadała żona DJ Tiesto.

Historia miłosna DJ Tiesto i jego żony, modelki Anniki Backes

DJ i producent muzyczny oraz modelka Annika Backes spotkali się  po raz pierwszy w restauracji Catch w Nowym Jorku lutego 2015 roku. Oboje mieli kilku wspólnych znajomych i po spotkaniu od razu się do nich odezwali. 

Od randki w restauracji spotykaliśmy się przez następne dwa miesiące, a kiedy przyszła Coachella, zdecydowaliśmy, że dzień wcześniej pojedziemy tam razem. Spędziliśmy weekend bawiąc się na festiwalu i mając najlepszy czas, tylko dla naszej dwójki. Kiedy nie zmęczyliśmy się swoją obecnością ani przez sekundę, a nawet polecieliśmy z powrotem do Nowego Jorku i nadal nie chcieliśmy się opuszczać, wtedy oboje wiedzieliśmy – mówi Annika.

Trzy lata później Tiesto oświadczył się swojej partnerce na Święto Dziękczynienia. Od tamtej pory szczęśliwie zakochani planowali ten wielki dzień.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Temu związkowi nikt nie dawał szans. Pobrali się na przekór wszystkim

Krupińska i Karpiel-Bułecka POBRALI się! Pokazali obrączki

Maja i Krzysztof Rutkowscy o bajkowym ślubie: Zapamiętamy ten dzień do końca życia

View this post on Instagram

Love of my life 21-09-2019 💍❤️

A post shared by Tiësto (@tiesto) on

View this post on Instagram

🥰🥰🥰

A post shared by Annika Backes Verwest (@annikaverwest) on