Jennifer Aniston bardzo często jest bohaterką newsów na całym świecie. Piszę się o jej relacji z Bradem Pittem, konflikcie z Angeliną Jolie, o sylwetce Jen, albo powstają artykuły o „Przyjaciołach”, serialu, który przyniósł jej ogromną popularność.

Jennifer Aniston w gorzkich słowach mówi o roli Rachel Green – zabraknie jej w odcinku specjalnym?

Jennifer Aniston bez makijażu

Kilka miesięcy temu szerokim echem odbiło się w mediach to, że Aniston założyła profil na Instagramie. W dzisiejszych czasach niemal każdy celebryta ma tam swoje konto, więc zaskakujące jest to, że Jen przez tyle lat „nie istniała” w sieci. Dołączenie takiej gwiazdy do serwisu społecznościowego było w show-biznesie wielkim wydarzeniem, zwłaszcza że w błyskawicznym tempie zgromadziła tam miliony obserwatorów.

Nic dziwnego, że teraz niemal każdy wpis i zdjęcie aktorki wywołuje sporo szumu. I tak jest tym razem. Jennifer dodała zdjęcie, na którym jest bez makijażu. Takie fotki celebrytki coraz chętniej zamieszczają w sieci i namawiają inne panie, by stawiały na naturalność.

Serialowa Rachel zwróciła jednak uwagę na coś innego. Nie bez powodu ma na twarzy maseczkę. Aktorka, która jeszcze niedawno pokazywała środkowy palec koronawirusowi, nie lekceważy obostrzeń i apeluje do internautów, by nie rezygnowali z noszenia maseczek.

Jennifer Aniston wymownym zdjęciem i środkowym palcem mówi „Bye” do koronawirusa

Rozumiem, że maski są niewygodne. Ale nie uważacie, że gorzej jest, gdy zamykają się firmy, a ludzie tracą pracę? Pracownicy służby zdrowia odczuwają całkowite wyczerpanie. Wirus zabrał tak wiele żyć, ponieważ nie robimy wystarczająco dużo. (…) Ludzie martwią się, że ich „prawa zostaną odebrane” przez noszenie masek. Ta prosta i skuteczna rekomendacja jest upolityczniana kosztem życia ludzi. I tak naprawdę nie powinno to podlegać dyskusji. Jeśli troszczysz się o ludzkie życie, proszę, po prostu noś maseczkę i zachęcaj ludzi wokół siebie, aby robili to samo – napisała aktorka.

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Aniston i Brad Pitt MIESZKAJĄ ze sobą? Fani dopatrzyli się dowodu

Jennifer Aniston przez cały czas miała tatuaż na nadgarstku i nikt go nie zauważył – wiadomo, co on oznacza

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston. Za wszelką cenę chce skontaktować się z Bradem!

Jennifer Aniston na ściance

Jennifer Aniston/fot. Forum

Jennifer Aniston na ściance

Jennifer Aniston/fot. Forum