Jennifer Lawrence (30 l.) jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd Hollywood, dzięki jej mnóstwa dobrych ról i wyjątkowo udanych występów. Aktorka obecnie przebywa w Nowym Orleanie, na planie swojego nowego filmu wojennego.

Jennifer Lawrence bez makijażu NIE wygląda jak gwiazda (ZDJĘCIA)

Jennifer Lawrence na planie nowego filmu świętuje urodziny w dresie i bez makijażu

Aktorka, która skończyła 29 lat, została sfotografowana w swobodnej stylizacji składającej się z obszernej zielonej koszuli i niebieskich spodenkach gimnastycznych, które połączyła z czarno-białymi klapkami adidas. Jennifer miała włosy związane w luźnego koka i zero makijażu na twarzy. Gwiazda wydawała się mile zaskoczona, gdy wyszła przed przyczepę na planie i powitał ją dostawca kwiatów. Jennifer otrzymała ogromny i piękny bukiet składający się z białych kwiatów.

Wydawało się, że aktorka jest zaangażowana w swoją rolę w nowym filmie, mimo że były jej urodziny to spędziła je na planie odpuszczając huczną zabawę. Widziano ją, jak przeglądała scenariusz. Kwiaty w prezencie do Jennifer pochodzą od jej narzeczonego Cooke Maroneya albo jej najlepszej koleżanki Adele. Aktorka zaręczona jest od lutego z nowojorskim dystrybutorem dzieł sztuki Maroneyem.

W swoim nowym filmie bez Jennifer Lawrence  pokaże powojenne skutki wojny, wcielając się w rolę weterana, który wrócił z Afganistanu z powodu uszkodzenia mózgu. Film jest produkowany przez laureata Oscara Scotta Rudina i Eli Busha.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence otrzymuje bukiet białych kwiatów w swoje 29 urodziny, które spędziła na planie najnowszego filmu. Fot. Forum/Mega Agency

 

Jennifer Lawrence z chłopakiem Cooke Maroney zauważeni na lunchu w Los Angeles. Fot.Forum/MegaAgency

Wygląda na swój wiek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Lawrence pierwszy raz tak szczerze o swoim narzeczonym!

Kreacja zaręczynowa Jennifer Lawrence robi FURORĘ! Jej cena zwala z nóg

Zaręczynowy pierścionek Jennifer Lawrence jest mały i brzydki

Sonda

poll-violet

Różowa vs czarna: która kreacja Jennifer Lawrence ładniejsza?

1

Różowa

2

Czarna