Niedawno pisaliśmy o rzekomym romansie Kanye Westa z rosyjską top modelką Iriną Shayk. Okazuje się, że plotki były prawdziwe, bo para spędziła romantyczny czas we francuskiej Prowansji. Tak, kiedy Kim Kardashian składała mu piękne życzenia i wyznawała, że „kocha go nad życie”, on swoje 44 urodziny spędzał w Europie u boku jednej z najpiękniejszych kobiet na świecie.

Kim Kardashian przerwała MILCZENIE odnośnie rozstania z Kanye Westem!

Kanye West w związku z Iriną Shayk

Na zdjęciach, które opublikował Daily Mail widać szeroko uśmiechniętego Kanye Westa z Iriną Shayk w białym crop-topie. Para przechadza się po francuskich winnicach. 35-letniej modelce i raperowi towarzyszyła również grupa ludzi, którzy spacerowali po terenie luksusowego hotelu.

Na razie żadna ze stron nie skomentowała związku. A to pierwsza publiczna wycieczka Westa z kobietą inną niż Kim Kardashian od ich rozwodu. A przecież niedawno Irina Shayk była sfotografowana z Bradleyem Cooperem, ojcem jej młodej córki Lei.

SZOK! Kanye West randkuje z byłą Ronaldo i Bradley’a Coopera

Nowe życie, nowi partnerzy

Jak widać po 7 latach związku i czwórce wspólnych dzieci Kanye West zaczyna nowe życie. A przecież papiery rozwodowe zostały złożone zaledwie w lutym tego roku. Podobnie jak Irina Shayk, która w jednym z wywiadów dla magazynu Elle wyznała,

„Mój przeszły związek jest czymś, co należy do mnie i jest prywatne. To tylko kawałek mojego wnętrza, którego nie chcę oddać”.

Irina Shayk na spacerze z córką

Irina Shayk na spacerze z córką fot. The Mega Agency / Forum

Irina Shayk w pikowanym płaszczu

Irina Shayk w pikowanym płaszczu fot. Backgrid USA / Forum

Kanye West źle znosi rozłąkę z rodziną.

Kanye West Fot.Forum.