Codziennie wzrasta liczba osób zarażonych koronawirusem, przed którym trudno się uchronić. Padają kolejne rekordy zachorowań, a grono zarażonych COVID-19 tylko się powiększa. Coraz częściej chorują też osoby ze świata show-biznesu, np. Radosław Majdan, Anna Skura, Maryla Rodowicz czy Sylwia Lipka. Okazuje się, że i Dorota Szelągowska.

Dorota Szelągowska ostro o osobach wątpiących w wirusa: „Na głupotę niestety nie ma lekarstwa”

Dorota Szelągowska ma koronawirusa

Projektantka wnętrz opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie tatuażu – korony. I w tym wpisie poinformowała, że otrzymała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Jak zaznaczyła, starała się dbać o siebie, jednak nie udało jej się uchronić przed zarażeniem. Co ciekawe, zaraziła się… we własnym domu.

Szelągowska dodała, że dzięki środkom ostrożności, jakie zachowywała, chroniła też innych i ma nadzieję, że nie zaraziła innych osób, z którymi miała do czynienia.

W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie – napisała.


ZOBACZ TEŻ:

Dorota Szelągowska skomentowała doniesienia o rozwodzie

Dorota Szelągowska ODMIENIŁA swój salon. „Zaczynam mościć dom na chłodne dni”

Dorota Szelągowska w jesiennej stylizacji na ściance.

Dorota Szelągowska/fot. AKPA

Dorota Szelągowska na ściance

Dorota Szelągowska/fot. AKPA