Joanna Opozda po wielu życiowych perypetiach stanęła na nogi i świetnie sobie radzi wychowując samotnie Vincenta. Aktorka bardzo szybko po porodzie musiała wrócić do pracy, ponieważ jak poinformowała w kwietniu 2022 roku spełniła swoje marzenie i za wszystkie oszczędności kupiła własne mieszkanie z ogrodem i osobnym pokojem dla synka.

Od tamtej pory co jakiś czas prezentowała fanom na Instagramie postępy z remontu oraz żaliła się na ekipę remontową, która wciąż opóźniała wyznaczone prace, a tym samym przeprowadzkę Joanny i Vincenta do nowego gniazdka.

Joanna Opozda chwali się efektami remontu nowego mieszkania (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda pokazała nową kuchnię. Odpowiedziała na zaczepki w komentarzach

Teraz aktorka postanowiła pochwalić się kolejnym gotowym pomieszczeniem w swoim nowym domu – tym razem padło na „serce domu” czyli kuchnię.

Na zdjęciu celebrytka zapozowała przy marmurowym blacie, na którym postawiła piękny bukiet kwiatów. Tuż obok znalazły się czarno-złote hokery, a w tle białe szafki aż po sam sufit. W poście Opozda podkreśliła, jak ważne w jej wnętrzu są świeże kwiaty i oznaczyła współpracę reklamową:

Bez kwiatów ani rusz – napisała

Wnętrze zachwyciło minimalizmem i elegancją, jednak jak można się było spodziewać, idealnie czysta i wciąż pachnąca nowością kuchnia nie wszystkim przypadła do gustu. Jedna z fanek zdecydowała się na kąśliwy komentarz:

W tym domu ktoś gotuje?

Joanna nie pozostała jej dłużna i zdecydowała się na sarkastyczną odpowiedź:

Taaaak, Vincent.

Joanna Opozda nie może wprowadzić się do nowego domu! Wszystko przez fachowców

Joanna Opozda flirtuje z Remigiuszem Mrozem?

Z kolei w innym komentarzu zaczepnie odezwał się… Remigiusz Mróz, z którym Opozda wdała się w podszytą flirtem dyskusję:

A Ty znowu o tych kwiatach? – zapytał

 

A Ty znowu wszystko musisz wywlekać publicznie aferzysto? – odpowiedziała Asia

Co podoba wam się bardziej? Zażarte dyskusje w komentarzach czy kuchnia Asi?

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

pasekkozak

scena z: Joanna Opozda, fot. Niemiec/AKPA

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

scena z: Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA

Joanna Opozda

Joanna Opozda