Joanna Opozda dziś relacjonowała InstaStory z warszawskiego salonu urody, gdzie próbuje dość do formy po ciąży. Stamtąd też pochwaliła się po raz pierwszy sylwetką po porodzie i zdradziła, ile przytyła w czasie ciąży!

ROZWÓD Opozdy i Królikowskiego – będzie ORZECZENIE O WINIE! Wyszło na jaw jakim ojcem dla Vincenta jest Antek

Joanna Opozda pokazała figurę po ciąży

Widzimy, że Joanna Opozda za wiele nie musi majstrować przy ciele, bo bardzo szybko schudła. Jedynie pracuje nad jędrnością skóry w klinice medycyny estetycznej. Przyznała też, że dopiero teraz zabiera się za treningi:

Od przyszłego tygodnia chcę zacząć ćwiczyć. Polecacie coś? Oczywiście chodzi mi o jakieś ćwiczenia w domu -napisała Joanna Opozda.

Joanna Opozda powoli wraca do życia po burzliwym rozstaniu z Antkiem Królikowskim i porodzie. Ostatnie miesiące były dla niej bardzo bolesne, najpierw rodzinna kłótnia z ojcem, a potem zdrada męża, z którym wzięła ślub w sierpniu 2021 roku.

Joanna Opozda nowym zdjęciem z Vincentem rozczuliła fanów

Joanna Opozda pod koniec lutego powitała na świecie syna Vincenta. W trudnym okresie skupiła się tylko na sobie i dziecku, jednak już dwa miesiące po porodzie musiała wracać do pracy, mówiąc podczas jednego z wywiadów na OFF CAMERA Festival w Krakowie, że sytuacja rodzinna ją do tego zmusiła.

Przyznacie nam, że Joanna Opozda wygląda obłędnie po porodzie?

Joanna Opozda chciała WYBACZYĆ Królikowskiemu! „Jest bardzo religijna”