Joanna Opozda po wielu życiowych perypetiach wraca do formy. Aktorka rozstała się z Antkiem Królikowskim, kupiła mieszkanie dla siebie i Vincenta i wróciła do pracy. Jednak nim całkowicie będzie mogła odetchnąć z ulgą i zacząć nowy etap w życiu, wciąż czeka ją rozwód z ojcem swojego dziecka. Na dodatek okazuje się, że rozwód niekoniecznie będzie szybki i pokojowy…

Joanna Opozda nowym zdjęciem z Vincentem rozczuliła fanów

Joanna Opozda będzie domagać się rozwodu z orzeczeniem o winie

Choć jakiś czas temu „Super Express” informował, że para chce jak najszybciej załatwić kwestię rozwodu, a pozew ponoć już czeka w sądzie, okazuje się Opozda prawdopodobnie wcale nie zamierza rozwodzić się ugodowo. Jak zdradził sekretny informator dla serwisu Pomponik, Antek Królikowski nie sprawdza się w roli ojca, dlatego też Joanna postanowiła zawalczyć o godną przyszłość dla Vincenta:

Antek niemal nie łoży na Vincenta. Nie poczuwa się do roli ojca, nie partycypuje w wydatkach i spędza z dzieckiem mało czasu. Trudno się z nim dogadać, bo głowę zaprzątają mu inne rzeczy. Dlatego Joasia postanowiła uporządkować swoje sprawy w korzystny dla Vincenta i uczciwy sposób. Nie jest tajemnicą, że to aktor zdecydował się na porzucenie rodziny bez względu na konsekwencje – donosi źródło.

Wychodzi na to, że Antek Królikowski razem z Jakubem Rzeźniczakiem chcą w tym roku zawalczyć o tytuł >Ojca Roku< i idą łeb w łeb. Który coraz gorzej sprawdza się w tej roli?

Joanna Opozda 3 miesiące po porodzie WRÓCIŁA do PRACY. „Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy”

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Grabowski/AKPA

AKPA/IG: asiaopozda

Instagram: asiaopozda

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: asiaopozda

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Opozda w długiej sukni spaceruje po LESIE!

scena z: Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

joanna_opozda_2020

joanna_opozda_2020

joanna_opozda_2019

joanna_opozda_2019