Ostatnio w mediach zrobiło się głośno na temat Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Początkowo plotkarskie portale rozpisywały się o ślubie pary, a także o ciąży Asi, która według niektórych była powodem szybko zorganizowanego wesela. I gdy emocje związane z tą uroczystością zdążyły opaść, okazało się, że rodzina aktorki jest w konflikcie. Problem ujawnił ojciec 33-latki, który uległ wypadkowi na Madagaskarze (mieszka tam i prowadzi hotel). Mężczyzna twierdzi bowiem, że jego córki i żona zostawiły go bez pomocy i roztrwaniają jego pieniądze. Do tej pory jednak ani Joanna ani Antonii nie zabierali publicznie głosu w tej sprawie.

Joanna Opozda porusza temat ciąży: „Doszukiwanie się ciążowego brzucha jest po prostu wstrętne”

Joanna Opozda jest w ciąży

Niemniej parę dni temu światło dzienne ujrzały wiadomości Królikowskiego, które pisał on do swojego teścia. Wynikało z nich jasno, że para spodziewa się dziecka i prosi o spokój. Zakochani jednak nie skomentowali tych doniesień. Do teraz.

Joanna Opozda wydawała właśnie oświadczenie na swoim Instagramie. Aktorka przyznaje, że rzeczywiście spodziewa się dziecka.

Tak, to prawda spodziewamy się̨ dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego – przedmiotem medialnej dyskusji – napisała Joanna.

Gwiazda zwróciła się także do swoich odbiorców, by w tym szczególnym dla jej rodziny czasie, uszanowano jej prywatność oraz spokój. Poprosiła także, by nie rozpowszechniać doniesień na temat jej bliskich.

Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku – dodała w oświadczeniu.

Joanna Opozda po ślubie trafiła do SZPITALA! „Nie chciałam o tym mówić…”

Kozaczek serdecznie gratuluje i życzy wiele spokoju oraz zdrowia!