Między Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim od 2022 roku nieprzerwanie trwa wojna z publicznym obrzucaniem się oskarżeniami i wbijaniem sobie szpili. Odkąd Joanna rozstała się z Antkiem, a na świat przyszedł ich synek Vincent, aktorka co rusz podkreśla, że nie może liczyć na wsparcie ojca chłopca – w czerwcu mama Viniego samotnie świętowała „Dzień ojca” publikując zdjęcie w czapce z napisem „Głowa rodziny”. Z kolei jakiś czas temu paparazzi przyłapali aktorkę na spacerze z synkiem, w trakcie którego Opozda miała różową koszulkę z napisem „mom” (ang. „mama”).

Takie „epatowanie” samotnym macierzyństwem nie spodobało się Marceli Leszczak, która wdała się w publiczną dyskusję w komentarzach pod zdjęciem Opozdy i skrytykowała mamę Vincenta:

Antkowi przelatuje życie miedzy palcami, ale taka ustawka z paparazzi na Jana Kazimierza jest po prostu słaba… Dobry rodzic nie musi wciągać koszulki z napisem „mom” [mama] i udowadniać światu, ze jest się dobrym rodzicem – napisała w komentarzu.

Marcela Leszczak uderza w Joannę Opozdę! Mówi też o Antku Królikowskim

Joanna Opozda odpowiada na zaczepkę Marceli Leszczak

W obronie Joanny Opozdy szybko stanęły inne internautki, a teraz okazuje się, że głos zabrała również sama Opozda. Aktorka udzieliła komentarza Pudelkowi, w którym zdradziła, co sądzi o komentarzach Leszczak pod swoim adresem:

Wyciąganie wniosków z cudzego życia na podstawie zdjęcia i napisu na koszulce świadczy tylko i wyłącznie o komentującym. Dotykanie tak miękkiego i subtelnego tematu, jakim jest macierzyństwo i szerzenie herezji na ten temat publicznie, jest świadectwem poziomu inteligencji emocjonalnej pani Leszczak. Insynuacja ustawki jak i cała reszta są śmieszne, ale i przerażające… W końcu komentuje to kobieta – podsumowała.

Myślicie, że szykuje się nowy konflikt w polskim show-biznesie?

Joanna Opozda w wymowny sposób świętuje Dzień Ojca. Wbiła szpilę Królikowskiemu

pasekkozak

Joanna Opozda pokazała prawie całą twarz Vincenta! Ale on już duży (ZDJĘCIE)

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

Synek Joanny Opozdy, Vincent IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

scena z: Marcelina Leszczak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Michał Koterski, Marcelina Leszczak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Marcela Leszczak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Marcela Leszczak o Top Model