Joanna Przetakiewicz (52 l.) z pewnością jest elegancką i zadbaną kobietą, co sama udowadnia. Tym razem – jak zwykle w otoczce blichtru i elegancki zajechała luksusowym Bentley’em pod studio „Dzień Dobry TVN”, gdzie promowała książkę, która powstała z ramienia jej organizacji „Era Nowych Kobiet”. Joasia postawiła na prosty zestaw, ale podkręciła go kolorowymi butami. Widać, że Przetakiewicz nie boi się odważnych dodatków.

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z czasów trzeciej CIĄŻY. „To było moje marzenie”

Elegancka Joanna Przetakiewicz promuje książkę pod studiem „DDTVN”

Joanna Przetakiewicz to kobieta petarda – udowadnia, że płeć żeńska jest jak wino. Im starsze są kobiety, tym lepiej wyglądają i czują się pewnie w swoim ciele. Projektantka po 50. wystąpiła na okładce legendarnego magazynu dla mężczyzn „Playboy” i jak sama przyznała, nigdy nie czuła się tak pewną swoich zalet.

Joanna Przetakiewicz w Playboyu! Mamy EKSKLUZYWNE materiały (ZDJĘCIA)

Joasia idzie jak burza – stworzyła organizację społeczną „Era Nowych Kobiet”, która jest tworzona przez kobiety, dla kobiet. Przetakiewicz udowadnia, że zmiana nastawienia na pozytywne i akceptacja siebie samej może przynieść spektakularne efekty zarówno w życiu prywatnym, jak i i zawodowym.

Przetakiewicz pojawiła się pod studiem „Dzień Dobry TVN”, gdzie promowała książkę „#Nie bałam się o tym rozmawiać”. Książka jest napisana na podstawie trudnych historii życiowych kobiet.

Kochane superENKi  to dzięki Wam i dla Was powstała ta książka. Dostałyśmy 2000 niesamowitych, inspirujących historii. Ich selekcja i pisanie książki zajęło kilkanaście miesięcy. I wreszcie jest! Ta książka jest SZCZEPIONKĄ NA SMUTEK. UDOWADNIA, ŻE PO KAŻDEJ BURZY WYCHODZI SŁOŃCE! Zrzekłam się zysku z jej sprzedaży. Chciałam ją stworzyć, bo wiem jak ważna będzie dla wielu kobiet – napisała na Instagramie projektantka.

Joasię pod studio przywiózł jej kierowca – Przetakiewicz po Warszawie podróżuje w luksusowych warunkach. Ma Bentley’a, którym przemieszcza się z miejsca na miejsce.

Joanna Przetakiewicz pod studiem "Dzień Dobry TVN".

Joanna Przetakiewicz pod studiem „Dzień Dobry TVN”. Fot.Forum.

Projektantka wybrała beżowy damski garnitur – założyła bufiastą marynarkę i szerokie spodnie w kant. Dobrała T-Shirt z nazwą organizacji „Era Nowych Kobiet”. Zestaw dopełniła fioletowymi szpilkami, które urozmaiciły stylizację.

Lubicie styl projektantki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Przetakiewicz na skuterze w pistacjowych dresach (ZDJĘCIA)

Ukochany Joanny Przetakiewicz postarał się. Dał jej na imieniny PORSCHE!

Joanna Przetakiewicz pokazała swój podwarszawski dom

Joanna Przetakiewicz pod studiem "Dzień Dobry TVN".

Joanna Przetakiewicz pod studiem „Dzień Dobry TVN”. Fot.Forum.

Joanna Przetakiewicz pod studiem "Dzień Dobry TVN".

Joanna Przetakiewicz pod studiem „Dzień Dobry TVN”. Fot.Forum.