Julia Wieniawa, jak my wszyscy siedzi w domu z powodu koronawirusa. Ma ten komfort, że może sama odpoczywać w swoim mieszkaniu, ale też może przyjechać do domu mamy i powygrzewać się na słońcu w ogródku, co jest w tym momencie dla wielu rajem na ziemi.

Julia Wieniawa  – Instagram

Julia Wieniawa na dobre odcięła się od BARONA!

Julia Wieniawa podczas kwarantanny rozkręca się na Tik Toku.  Ostatnio wzięła na warsztat film z Dagmarą, bohaterką „Królowych życia”. Dzisiaj postanowiła skorzystać z ładnej pogody i odwiedziła mamę i siostry. Na Instagramie widzimy, że aktywnie spędziła dzień – wróciła do trenowania jogi, którą zaniedbała przez „Taniec z gwiazdami”. Do aktorki dołączyła też jej mam i managerka, Marta Wieniawa-Narkiewicz.

UPS! Julii Wieniawie prawie wypadła pierś na Tik Tok’u

Julia Wieniawa podzieliła się też z fanami swoimi przemyśleniami. Pisze, że marząc o egzotycznych wakacjach doceniła ogródek w domu rodziców.

Nie wiem czy też tak macie… ale w momencie kiedy jesteśmy odcięci od przyjemności, do których życie nas przyzwyczaiło, doceniamy wszystko sto razy bardziej. Marząc o egzotycznych wakacjach, nawet nie sądziłam, że ogródek w domu u rodziców sprawi mi tyle radości. Czuję ogromną wdzięczność, że mam możliwość spędzić ten czas na słońcu, ćwicząc, czytając i oddychając świeżym powietrzem. Zdjęcie zrobiła mi moja cudowna siora – pisze Julia Wieniawa.

Polskie gwiazdy wygłupiają się na TikToku: Julia Wieniawa, Sandra Kubicka, Marina…