Julia Wieniawa ma zaledwie 21 lat, a może już pochwalić się własnym mieszkaniem w warszawskiej kamienicy. Aktorka urządziła je w stylu retro: pełno kwiatów, stary parkiet i kanapa w kolorze butelkowej zieleni.

Nowe mieszkanie Julii Wieniawy

Julia Wieniawa dorobiła się drugiego mieszkania – w jakim stylu je urządzi?

Na dodatek w lutym tego roku gwiazda pochwaliła się kolejnym nowym mieszkaniem. Natomiast jak zaznaczyła, nie zamierza się do niego wprowadzać, bo będzie chciała je wynajmować.

Właśnie jestem w swoim drugim mieszkaniu, które kiedyś chcę dać pod wynajem. Tymczasem trochę w nim pomieszkuję. Raz jestem u siebie, raz tutaj, bo stąd mam bliżej na treningi do „Tańca z gwiazdami” – powiedziała Wieniawa.

Wieniawa urządza mieszkanie za 2 miliony złotych. Ma jej w tym pomóc gwiazda TVN

Jednak to nie koniec inwestycji Julii. Dzisiaj pochwaliła się po raz pierwszy trzecim mieszkaniem – w innym stylu niż pierwsze. Wieniawa kupiła tym razem nowe mieszkanie w apartamencie na ostatnim piętrze.

Odwiedziłam nowe mieszanie. Czeka mnie spory remont i jeszcze trochę czasu minie zanim się tutaj wprowadzę, ale już zaczęłam robić swój taras na dachu i będzie pięknie – pochwaliła się Wieniawa.

Julia Wieniawa w nowym wywiadzie NARZEKA na mężczyzn