Julia Wieniawa (21 l.) bardzo często pokazuje się ze swoją mamą, Martą – wszystko dlatego, że jest jej managerką. Rodzice aktorki są po rozwodzie. Jej tata jest znanym w środowisku artystą. Jakie relacje łączą go z córką? Gwiazda opowiedziała o tym w wywiadzie dla „Gali”. Wspomniała też, że dawniej mężczyźni inaczej zdobywali kobiety.

Julia Wieniawa jest córką znanego artysty – kim jest jej ojciec?

Julia Wieniawa o relacjach damsko-męskich

Gwiazda narzeka na social media, przez które mężczyźni coraz mniej się starają:

Bliżej mi do czasów młodości mojej mamy, a nawet babci. Kiedy nie było telefonów, ale za to relacje międzyludzkie były silniejsze. Kiedy miłość była piękniejsza, a mężczyzna, żeby zdobyć dziewczynę, musiał dać z siebie więcej, niż tylko lajkować jej zdjęcia i napisać wiadomość. Czasem żartuję, że mam ciało z XXI wieku, a duszę z innej epoki.

Julia Wieniawa – jakie ma relacje z tatą?

Julia ma bardzo dobry kontakt z tatą:

Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu.

Julia Wieniawa pierwszy raz pokazała zdjęcie z tatą

Aktorka opowiedziała w rozmowie także o relacjach z mamą. Zmieniły się, odkąd zamieszkała sama.

Od kiedy zaczęłam mieszkać sama, moja relacja z mamą się zmieniła. Zostałyśmy totalnymi przyjaciółkami. Te role, menedżerki i mamy, przeplatają się. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo mam jakieś rozterki sercowe. I menedżerka zamienia się w mamę, a ja w nastolatkę.

Julia Wieniawa bez makijażu na ściance. Fani: „Trochę dziwne, ale na plus”

Kim jest ojciec Julii Wieniawy?

Konrad Wieniawa-Narkiewicz skończył grafikę w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a także pedagogikę w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zdobył również tytuł doktora na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Ma na swoim koncie wiele wystaw zarówno w Polsce, jak i za granicą.

scena z: Julia Wieniawa, Antoni Królikowski, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa

fot. AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa z mamą na Flesz Fashion Night fot. Forum