Julia Wieniawa niespełna dwa lata temu kupiła mieszkanie. Czas mija, a ona już ma na koncie kolejne mieszkanie, już trzecie.  Jest większe od jej obecnego, więc nie może się doczekać przeprowadzki. Zdradziła, w jakim stylu je urządzi.

Julia Wieniawa w tej stylówce wygląda jak hippiska. Założyła dzwony i torebkę Chanel

Julia Wieniawa urządza mieszkanie

Aktorka na razie mieszka w kamienicy, ale niedługo zamieni ją na nowoczesny apartament na Żoliborzu. Mieszkanie jest znacznie większe, ponoć ma 170m2, co cieszy Julkę, ale zdaje się, że największą radość sprawia jej to, że będzie mieć ogromny taras. Z tego powodu, chciałaby jak najszybciej zmienić miejsce zamieszkania, żeby jeszcze w tym roku skorzystać z tarasu.

W rozmowie z magazynem „Flesz” zdradziła też, jak zamierza urządzić mieszkanie, a także wspomniany taras. Co ciekawe, ma jej w tym pomóc Marcin Tyszka, który będzie wkrótce sąsiadem Julki. Wcale nie dziwne, że celebrytka chce skorzystać z jego pomocy. Fotograf na dachu swojego mieszkania ma imponujący taras, na którym nie brakuje egzotycznych roślin.

Julia Wieniawa z mamą i młodszą siostrą Wiktorią wybrały się na spektakl (ZDJĘCIA)

Chciałabym mieć całe mieszkanie w balijskim stylu. Poza tym chcę aby było w nim bardzo dużo roślin, bo to one „robią” przestrzeń. Mam supersąsiada, który mi w tym pomoże, Marcina Tyszkę. To on będzie mi doradzać przy projektowaniu tarasu. Bardzo chciałabym urządzić dżunglę u siebie na dachu – opowiada Julia magazynowi „Flesz”.

ZOBACZ TEŻ:

Julia Wieniawa w ciut awangardowej fryzurze, a fani pytają czy nie myje włosów