Julia Wieniawa (20 l.) jest bohaterką nowego numeru Gali. W rozmowie aktorka zdrada swoje plany na przyszłość, opowiada o swoim związku z Aleksandrem Baronem i mówi, jaką cenę zapłaciła za popularność.

Wieniawa i Baron razem na imprezie; trochę wygłupów, trochę czułości (ZDJĘCIA)

Julia jest dziś w Polsce jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Karierę zaczęła od roli w serialu Rodzinka. Szybko trafiła do mediów – serwisy o gwiazdach zainteresowały się młodziutką, 18-letnią ładną dziewczyną o uroczym uśmiechu. W ciągu roku z mało znanej aktorki Julia wyrosła na gwiazdę. Media plotkarskie zaczęły się interesować jej życiem prywatnym, a profile społecznościowe szybko pęczniały od nowych fanów.

Dziś Julia jest już zaprawioną w bojach celebrytką. Wie, jak smakują komplementy, ale zna też smak hejtu i nienawistnych komentarzy.

Julia Wieniawa nie chce mieszkać z Baronem? Ale dlaczego?

Nie wszyscy muszą mnie lubić, nie jestem zupą pomidorową – mówi w Gali. Jednocześnie aktorka wspomina, że nie zawsze była tak twarda – na początku przejmowała się hejtem:

Czytam i czasem bardzo mnie te komentarze bolą. Ale nie wchodzę w polemikę i niczego nie dementuję, bo nie ma to sensu. Nie wszyscy muszą mnie lubić, nie jestem zupą pomidorową. Konsekwentnie za to usuwam wulgarne komentarze na swoim Instagramie, bo nie toleruję chamstwa w sieci. Zdarzało mi się płakać w nocy przez pełne nienawiści wpisy. Z czasem zrozumiałam, że liczba hejterów jest miarą sukcesu. To, co mogę robić, to walczyć z hejtem i złą energią radością, miłością, pozytywnym nastawieniem do życia. Moja mama zawsze powtarzała, że zło powraca, ale dobro wraca z podwójną mocą – podkreśla Julia.

Wieniawa opowiada również w wywiadzie o tym, jak poznała swego obecnego chłopaka:

Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy.

Antek Królikowski spotkał Barona na siłowni; nagrał z nim Instastory

Julia zdradza, że to, co najbardziej kręci ją w jej partnerze, to jego podejście do życia:

Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu – mówi Julia.

Julia Wieniawa z ukochanym w Sopocie – ona i Baron w ramoneskach. Pasują do siebie? (ZDJĘCIA)

Między Julią a Alkiem jest 15 lat różnicy.

Julia Wieniawa zdradziła, że w Aleksandrze najbardziej lubi jego dojrzałość, fot. Gałązka/AKPA

Nie wszyscy muszą mnie lubić, nie jestem zupą pomidorową – mówi w Gali aktorka, fot. Gałązka/AKPA

„Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu” – mówi Julia o swoim chłopaku w Gali, fot. Gałązka/AKPA

„Z czasem zrozumiałam, że liczba hejterów jest miarą sukcesu. To, co mogę robić, to walczyć z hejtem i złą energią radością, miłością, pozytywnym nastawieniem do życia. Moja mama zawsze powtarzała, że zło powraca, ale dobro wraca z podwójną mocą” – powiedziała Julia w wywiadzie dla Gali, fot. Kurnikowski/AKPA