Julia Wieniawa (21 l.) od kilku lat podbija polski show-biznes. Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy ją w serialu „Rodzinka.pl” była jeszcze nastolatką. To naturalne, że od tego czasu nieco się zmieniła i to nie ze względu na ingerencje w swój wygląd. Jedna z internautek zasugerowała jednak celebrytce, że powinna skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Julia Wieniawa pochwaliła się prezentem na Mikołaja od Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa zrobi operację nosa?

Aktorka, która regularnie udziela się w mediach społecznościowych i relacjonuje swoje życie, tym razem podzieliła się fragmentem rozmowy z jedną z internautek, która do niej napisała. Jak przyznała Wieniawa, zwykle nie wdaje się w tego typu dyskusje, jednak tym razem postanowiła zrobić inaczej. Poszło o wygląd nosa celebrytki.

Kobieta, która napisała do Julii Wieniawy zapytała ją, kiedy planuje zrobić sobie operację nosa. Celebrytka nie kryła, że jest zaskoczona takim pytaniem, zwłaszcza że kobieta zasugerowała to zaledwie 21-letniej kobiecie. Wieniawa przyznała, że lubi swoją twarz i ciało i nie zamierzała nic zmieniać w swoim wyglądzie. Ta rozmowa nieco zdenerwowała Julię, która wyznała, że woli swoją naturalność, a nie ingerencję w wygląd, po której wyglądałaby jak kopia innych kobiet.

Julia Wieniawa zrobi operację nosa?

Julia Wieniawa wdała się w dyskusję z internautką/fot. Instagram/juliawieniawa

ZOBACZ TEŻ:

Julia Wieniawa urządza BIURO. To nietypowa przestrzeń

Julia Wieniawa chwali się projektem SYPIALNI i kolejną łazienką. „Wanna będzie pięknie obita marmurkiem”

Julia Wieniawa w czerwonej sukience

Julia Wieniawa/fot. AKPA

Julia Wieniawa na imprezie

Julia Wieniawa/fot. AKPA