Justin Bieber (28 l.) ma sparaliżowaną twarz! Okazuje się, że u kanadyjskiego muzyka zdiagnozowano rzadką chorobę neurologiczną.

Chciałem poinformować was o tym, co się dzieje. Oczywiście, jak prawdopodobnie widać po mojej twarzy, mam zespół zwany Ramsaya Hunta. To od tego wirusa, który atakuje nerw w moim uchu i nerwy twarzowe i powoduje paraliż mojej twarzy –  Justin Bieber powiedział w opublikowanym w piątek filmie na Instagramie.

Justin Bieber po ślubie przeszedł załamanie nerwowe

Dla wyjaśnienia zespół Ramsaya Hunta charakteryzuje się bolesną wysypką wokół ucha, twarzy lub ust. Pojawia się, gdy wirus ospy wietrznej-półpaśca infekuje nerw w głowie, czasami powodując paraliż.

Justin Bieber sparaliżowany

Dla tych, którzy są sfrustrowani odwołaniem następnych koncertów, po prostu fizycznie nie jestem w stanie ich zrobić. To dość poważne, jak widać. Chciałbym, żeby tak nie było, ale oczywiście moje ciało mówi mi, że muszę zwolnić – dodał Justin Bieber.

Hailey Bieber i Justin Bieber na wakacjach. Jak oni wyglądają!

Piosenkarz ogłosił w ostatnią środę, że przełoży kilka koncertów z trwającej trasy „Justice World Tour” z powodu nieznanego wówczas problemu zdrowotnego. Mając trochę wolnego od trasy, która ma potrwać do marca 2023 roku, Bieber powiedział fanom, że planuje „po prostu odpocząć i zrelaksować się”, aby „wrócić do 100 procent”.

Cabo San Lucas, MEXICO Fot. HEM / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Justin Bieber i Hailey Bieber Fot. Photographer Group/MEGA / The Mega Agency / Forum

Justin Bieber w niebieskim garniturze

Justin Bieber w niebieskim garniturze fot. Backgrid USA / Forum