Justin Bieber (26 l.) i Hailey Bieber (23 l.) obecnie przebywają w Kanadzie. Nie mogą jednak narzekać na nudę – ogromna posiadłość dalej dużo możliwości spędzania wolnego czasu. Wokalista zaczął również coraz więcej publikować na TikToku. Tym razem pokazał nagranie ze swoim przyrodnim rodzeństwem. Gwiazdą jest mała Bay, którą trzyma na rękach.

Hailey Bieber prezentuje swoją idealną figurę w bikini od Diora: Co za CIAŁO!

Justin Bieber tańczy z rodzeństwem

Justin Bieber nagrał taniec do piosenki Drake’a „Toosie Slide”. Na filmiku znajduje się jego żona Hailey, przyrodnie siostry – 11-letnia Jazmyn i 12-letnia Allie. Na rękach wokalista trzyma roczną Bay, która wydaje się nie przejmować całym zamieszaniem. Zdecydowanie jest gwiazdą tego nagrania!

 

Sama Hailey, która obecnie spędza czas głównie z mężem i jego rodziną, stwierdziła, że kwarantanna  służy jej małżeństwu i dawno nie czuła się tak dobrze.

 Myślałam, że przez ten czas będę odczuwać niepokój i trochę tak jest, ale pokazało mi to również, że proste życie mnie uszczęśliwia. Nie czułam się tak szczęśliwa od miesięcy, jestem wyciszona, nie muszę trzymać się ścisłego harmonogramu. (…) Mamy dużo miejsca, żeby spacerować i się poruszać. Przysięgam, czuję się, jakbym wykonała o wiele więcej na tej kwarantannie niż w ciągu roku.

Hailey Bieber o kwarantannie: Od miesięcy nie byłam tak szczęśliwa

 

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber Fot.Forum/x17

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber fot. The Mega Agency/Forum