Fani Justyny Steczkowskiej mogą zacierać ręce, bo wkrótce znów zobaczą ją na ekranie. Wokalistka i była trenerka „The Voice of Poland” pojawi się w tym programie już w najbliższą sobotę, w pierwszym odcinku finałowym.

Justyna Steczkowska zdradza SEKRET swojej figury. „Nie mam paktu z diabłem”

Justyna Steczkowska wraca do „The Voice of Poland”

Justyna Steczkowska była trenerką w drugiej, czwartej i piątej edycji programu. I to właśnie ostatnia odsłona show, w której artystka zasiadła na obrotowym fotelu, okazała się szczęśliwa dla jednej z jej podopiecznych. Piątą edycję wygrała Aleksandra Nizio z drużyny Justyny. Po wielu latach nieobecności, Steczkowska znów pojawi się w programie, jednak nie w roli trenerki. Zobaczymy ją na scenie i zaśpiewa swój najnowszy singiel „Miej odwagę”. Występ to nie wszystko. Piosenkarka poradzi uczestnikom, jak budować karierę.

Najważniejsze, to ciężko pracować. Mieć dużo pozytywnych, dobrych myśli w sobie. Mieć wiarę, że masz coś do powiedzenia światu, że uda ci się mówić swoim własnym głosem. Jeśli chcesz mówić swoim własnym głosem na początek musisz go usłyszeć w sobie. Potem wiedzieć, jak powiedzieć innym o co ci chodzi. I na koniec znaleźć kogoś, kto pomoże zaprezentować światu to, co masz do powiedzenia i zrobi to w takiej formie, że świat się tobą zainteresuje. Bardzo dużo elementów musi się na to złożyć ale początkiem jesteś ty sam. Twoja wiara, wiedza, umiejętności – tłumaczy artystka.

Michał Szpak ZNIKNIE z „The Voice of Poland” przez udział w spektaklu pod domem Kaczyńskiego?

Justyna Steczkowska o roli jurora w „VoP”

Artystka wróci też wspomnieniami do czasów, kiedy zasiadała w jury programu i była mentorką dla uczestników ze swojej drużyny. Co było najtrudniejsze w byciu trenerką „The Voice of Poland”?

W programie towarzyszyło mi mnóstwo emocji. Najczęściej były one bardzo pozytywne, ale zdarzały się też te trudne. Gdy musiałam pożegnać któregoś z uczestników, zawsze płakałam. Trudno mówić cudownym i utalentowanym osobom, że ich przygoda z tym programem się skończyła. Tym bardziej, że emocjonalnie angażowałam się w ich rozwój muzyczny – wyznała Justyna Steczkowska.

„The Voice of Poland” – finałowe odcinki

Pierwszy odcinek finałowy już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. Przypomnijmy, że przez najbliższe trzy odcinki finałowe to trenerzy będą decydować o tym, którzy uczestnicy przejdą do kolejnego odcinka, a którzy będą musieli pożegnać się z programem.

ZOBACZ TEŻ:

Spektakularna METAMORFOZA Justyny Steczkowskej. Wyglądała jak Kylie Jenner!

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej kończy 20 lat. Co za przystojniak!

Justyna Steczkowska wróciła do The Voice of Poland

Justyna Steczkowska/fot. mat. pras. /Natasza Młudzik/TVP

Justyna Steczkowska w The Voice of Poland

Justyna Steczkowska/fot. mat. pras. /Natasza Młudzik/TVP