Gwiazdy i celebryci związani z Telewizją Polską bardzo ostrożnie wypowiadają się w mediach (albo i tego nie robią) na tematy związane z polityką. Zwłaszcza jeśli ich stanowisko jest odmienne od tego, które obejmuje TVP. Michał Szpak idzie nieco pod prąd i już kilka razy pokazał, że nie boi się wyrażać swojego zdania.

13-letni Michał Szpak o wrażeniach po swoim występie. „Jury nie wyraziło złej opinii”

Michał Szpak straci pracę w „The Voice of Poland”?

Wokalista od kilku lat jest jednym z jurorów w programie „The Voice of Poland”. Jakiś czas temu na prezentację jesiennej ramówki programu przyszedł w ubraniach z tęczową flagą, teraz poparł Strajk Kobiet. Szpak nagrał specjalną piosenkę, a także dodał wpis na Instagram.

POLSKA TO KOBIETA!!! Taaak to jest ten dzień ! Dzisiaj Warszawa jest stolicą świata ! Czas otworzyć wino i wznieść toast za wolność! – napisał.

Były manager Michała Szpaka zabrał głos: „Nie stworzył żadnej kompozycji, ani nie napisał tekstu żadnej piosenki”

To nie wszystko. Michał Szpak znalazł się w gronie artystów, którzy w minioną sobotę wzięli udział w spektaklu „Dziady” przed domem Jarosława Kaczyńskiego. W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze osób wdzięcznych za zaangażowanie piosenkarza. Niektórzy jednak zaczęli zastanawiać się, czy publiczne wyrażanie opinii przez Szpaka nie wpłynie na jego dalszą współpracę z Telewizją Polską. Portal Plejada skontaktował się z TVP i poprosił o komentarz w tej sprawie.

„The Voice of Poland” to najpopularniejszy muzyczny talent show w Polsce, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. 11. edycja programu gromadzi przed telewizorami miliony Polaków i pozostaje niekwestionowanym liderem pasma. Skład trenerski 11. edycji „The Voice of Poland” pozostaje bez zmian. Program wchodzi w etap, w którym czworo uczestników z drużyny każdego trenera będzie walczyło o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. W najbliższą sobotę zobaczymy etap Nokaut, po którym poznamy wszystkich finalistów muzycznego talent show – czytamy w komunikacie TVP przesłanym portalowi.

ZOBACZ TEŻ:

Michał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z „The Voice of Poland”. Teraz pokazała mu, co potrafi

Michał Szpak śpiewa w kościele. Musicie to zobaczyć (WIDEO)

Michał Szpak w białej stylizacji

Michał Szpak/fot. AKPA

Michał Szpak w "The Voice of Poland"

Michał Szpak/fot. AKPA