Kaia Gerber (18 l.) mimo młodego wieku odnosi spektakularne sukcesy w modelingu. Nie tak dawno piękna Gerber została zauważona na randce ze starszym komikiem, Petem Davidsonem (25 l.) Wygląda na to, że sprawy między tą dwójką przybierają coraz bardziej romantyczny obrót. Tym razem zostali przyłapali w bardzo intymnej sytuacji!

Kaia Gerber z mamą Cindy Crawford na imprezie Vogue chwalą się nogami aż do nieba!

Kaia Gerber i Pete Davidson wpatruję się sobie w oczy

Od kiedy wyszło na jaw, że 18-letnia córka modelki Cindy Crawford – Kaia Gerber spotyka się ze starszym mężczyzną Petem Davidsonem, fotoreporterzy starają się nie opuszczać tej dwójki na krok. Zostali zauważeni w luksusowym samochodzie marki Mercedes klasy G, za prawie pół miliona złotych, który jest ulubionym środkiem transportu takich gwiazd jak np. Kim Kardashian. Kaia wpatrywała się z uwielbieniem w Peta i można było zauważyć, że zdecydowanie coś łączy tą dwójkę.

Kaia Gerber i Pete Davidson są parą?

Pete pochodzi z Nowego Jorku i obecnie występuje w nowym sezonie Saturday Night Live. W tym tygodniu ma trzy występy  w Minneapolis, jednak dał radę spotkać się z modelką. Oboje poszli do ekskluzywnej restauracji, uwielbianej przez gwiazdy: Nobu, która mieści się w rodzinnym mieście Gerber, czyli Malibu. Pete wcześniej jadał tam z byłą dziewczyną  Kate Beckinsale i jej rodzicami, podczas ich krótkiego romansu. Nie mogli przestać uśmiechać się do siebie. Fotoreporterzy przyłapali ich, gdy siedzieli w samochodzie komika. Kaia Gerber wyglądała jakby była pod ogromnym wrażeniem Peta. Uśmiechnięta 18-latka pochylała się w stronę Davidsona, wpatrując się mu głęboko w oczy. 

25-letni Pete jest znany ze swoich licznych romansów. Komik skacze od  jednej gwiazdy do drugiej. Był nawet zaręczony z Arianą Grande, jednak para postanowiła się rozstać. Ciekawe czy tym razem uczucie między tą dwójką okaże się silniejsze?

Wyglądają na zakochaną parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kaia Gerber wygląda na przemęczoną i wyczerpaną; spójrzcie na JEJ NOGI

17-letnia Kaia Gerber na wybiegach Chanel i Valentino na paryskim Fashion Week

KAIA GERBER MOCNO SKRÓCIŁA WŁOSY. W TEJ FRYZURZE WYGLĄDA NA WIELE STARSZĄ

Kaia Gerber Pete DavidsonFot.FORUM/Backgrid USA

 

Kaia Gerber Pete Davidson

Fot.FORUM/Backgrid USA

Sonda

poll-violet

Czy Kaia Gerber przesadziła udostępniając taką fotografię?