Kamil Bednarek (29 l.) po występie w „Mam Talent” rozwinął skrzydła i w tym momencie jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Artysta stroni od pokazywania życia prywatnego w mediach. Kamil wyjechał na wakacje i postanowił zrobić niespodziankę dla fanów. Pokazał wspólne zdjęcie z ukochaną. Kim jest jego wybranka? Zobaczcie sami.

Daniel Martyniuk puka od spodu i ATAKUJE Kamila Bednarka

Kamil Bednarek pokazał ukochaną na Instagramie

Kamil Bednarek szturmem podbił polską scenę muzyczną i od lat jest jednym z ulubionych wykonawców. Nie można odmówić mu talentu. Artysta ceni sobie prywatność i rzadko informuje o swoich sprawach – tym razem zrobił jednak wyjątek i opublikował romantyczną fotkę z wakacji na Santorini. Głośnio jest o jego twórczości, natomiast o życiu prywatnym Kamil woli nie rozmawiać.

Kamil Bednarek: Dawid Podsiadło? Nie słyszałem!

Jakie było zaskoczenie fanów, gdy Bednarek dodał na InstaStory zdjęcie z partnerką. Na fotce Kamil czule przytula swoją dziewczynę i oboje wpatrują się w zachwycający widok.

Momenty – podpisał zdjęcie wokalista.

Kamil Bednarek z ukochaną na wakacjach.

Kamil Bednarek z ukochaną na wakacjach. Fot.Instagram/kamilbednarek.

Kim jest partnerka Kamila Bednarka?

Kamil bardzo skupia się na swojej karierze, stroni od skandali i nie wdaje się w medialne pyskówki. Ostatnio próbował go zaczepiać syn Zenona MartyniukaDaniel. Bednarek wykazał się klasą i postanowił tego nie komentować.

Daniel Martyniuk puka od spodu i ATAKUJE Kamila Bednarka

Artysta, jak donosi serwis Pudelek, od 9 lat związany jest z Victorią Hall. Ich relacja jest bardzo burzliwa, mieli kilka przerw w związku, jednak zawsze do siebie wracali. Wygląda na to, że udało im się zażegnać kryzys i wspólnie wypoczywają na Santorini.

Partnerka Kamila pracuje jako modelka i ma 35 lat. Victoria jest również mamą, jednak to nie Bednarek jest ojcem dziecka. Modelka gdy miała przerwę w związku z Kamilem zaszła w ciążę.

Victoria ma polskie, jak i Zambijskie korzenie. W 2013 roku wzięła udział w konkursie piękności Miss Egzotica i tak o sobie napisała:

Jestem w połowie Polką, w połowie Zambijką. Mam nawet domieszkę szkockiej krwi, bo moja mama tez jest pół Zambijką i pół Szkotką – stąd część mojego nazwiska „Hall”. Urodziłam się w Lusace, stolicy Zambii i mieszkałam tam do szesnastego roku życia. W Polsce jestem od roku 2006 – przyjechałam poznać ojczyznę mojego taty, ale też w poszukiwaniu lepszych perspektyw i alternatywy do wyznaczonego tam stylu i toku życia – czytamy.

Kamil jest zdania, że Victoria jest jego życiową partnerką.

Być może niedługo zdecyduje się na sformalizowanie tego związku i postanowi się jej oświadczyć.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bednarek: Często młodzi ludzie zarabiają śmieszne pieniądze

Baron pokazał stare zdjęcia, fani: Jak skrzyżowanie Kamila Bednarka i Margaret

Totalna metamorfoza Kamila Bednarka! Już tak nie wygląda

Ukochana Kamila Bednarka - Victoria Hall jest modelką.

Ukochana Kamila Bednarka – Victoria Hall jest modelką.

Ukochana Kamila Bednarka - Victoria Hall.

Ukochana Kamila Bednarka – Victoria Hall na romantycznych wakacjach w Santorini. Fot.Instagram/victoriahall