Kanye West nie przestaje zaskakiwać. Niedawno raper ogłosił, że zamierza startować w wyborach prezydenckich. W rozmowie z magazynem „Forbes” przyznał, że już nie popiera Donalda Trumpa. Co ciekawe, dodał że w będzie kandydował w wyborach pod nowym sztandarem – Birthday Party, bo jak przyznał, jak wygra, to „będzie tak, jakby każdy miał urodziny”.

Kim Kardashian zostanie Pierwszą Damą Ameryki? Kanye West chce kandydować na prezydenta!

Kanye West jest przeciwny szczepionkom

W rozmowie z magazynem, podzielił się nie tylko planami na przyszłość. Kanye powrócił także do przeszłości. Wyznał, że w lutym zachorował na koronawirusa.

Dreszcze, trzęsłem się w łóżku, brałem gorące prysznice i oglądałem filmiki w sieci mówiące o tym, co powinienem robić, aby sobie z tym poradzić. Pamiętam, że ktoś powiedział mi, że Drake ma koronawirusa, a moja odpowiedź brzmiała: Drake nie może być bardziej chory ode mnie! – powiedział.

Dziennikarz zapytał go zatem, jak sobie poradził z chorobą i czy wierzy, że znajdzie się lekarstwo na koronawirusa. Kanye wszelkie nadzieje pokłada w modlitwie do Boga, a nie szczepionkach, do których „podchodzi bardzo ostrożnie” i nazywa je „znakami bestii”.

Tak wiele naszych dzieci jest szczepionych i przez to sparaliżowanych. Więc kiedy mówią, że jedynym sposobem na walkę z COVID-19 jest szczepionka, podchodzę do tego bardzo ostrożnie. To znak bestii. Chcą włożyć do nas chipy, chcą robić różne rzeczy, abyśmy nie mogli przekroczyć bram nieba. Przykro mi, kiedy to mówię, ale ludzie mają w sobie diabła. A najsmutniejsze jest to, że wszyscy nie dotrzemy do nieba, że znajdą się tacy, którzy tego nie zrobią – wyznał West.

ZOBACZ TEŻ:

Kanye West wie, jak zaskoczyć Kim. Zamienił ich łazienkę w „magiczny ogród”

Kanye West zagrozi pozycji żony i Kylie Jenner? Wypuszcza własną linię kosmetyków

Kim Kardashian w tym kombinezonie wygląda przekomicznie – zdeformowała swoją sylwetkę

Kanye West wysiada z samochodu

Kanye West/fot. FORUM

Kanye West wysiada z samochodu

Kanye West/fot. FORUM