Kylie Jenner (22 l.) i Kim Kardashian (39 l.) będą miały nową konkurencję. Mąż Kardashianki – Kanye West rusza ze sprzedażą własnej linii kosmetyków kolorowych i pielęgnacji. Szykuje się konflikt interesów?

Kylie Jenner dorobiła się prywatnego odrzutowca -„Kylie Air” jest cały różowy

Kany West robi konkurencję żonie i szwagierce

Rodzina Kardashian-Jenner będzie miała nowego konkurenta w branży Beauty. Kanye West wchodzi na rynek z kolekcją kosmetyków i pielęgnacji do twarzy i ciała. West podobno już od dłuższego czasu myślał, żeby poszerzyć swoją markę o kolejne produkty.

Kanye West ZABRONIŁ Kim Kardashian operacji plastycznych. Ta sytuacja przelała szalę goryczy

Za oceanem plotkuje się, że przedsiębiorczy raper przeprowadził „wiele dyskusji” ze swoimi przyszłymi konkurentami. Kanye złożył wniosek o znak towarowy „Yeezy” i chce by pod tą nazwą były sprzedawane kosmetyki.  

Kanye rozmawiał głównie ze swoją żoną, Kylie i Kris o tym, jak z powodzeniem zarządzać imperium kosmetycznym. Każda z nich okazała wsparcie i zapowiedziała, że gdy będzie miał jakiekolwiek problemy to może liczyć na ich pomoc i wiedzę w tym zakresie – zdradził informator w rozmowie z Hollywood Life.

Kanye West przyłapany przez fotoreporterów.

Kanye West przyłapany przez fotoreporterów. Fot.Forum.

Kanye West planuje ruszyć ze sprzedażą kosmetyków

West doszedł do wniosku, że rynek kosmetyczny to prawdziwa żyła złota i chce spróbować swoich sił. Po tym, gdy jego kolekcja ubrań i butów okazała się takim sukcesem – a chętnych klientów nie zraziło koczowanie pod sklepami w dniu premiery – West postanowił pójść za ciosem i próbuje stworzyć kolekcję kosmetyków.

Po stronie biznesowej Kris, Kylie i Kim dokładnie wiedzą, z kim należy rozpocząć rozmowy i pomagają Kanye w zorganizowaniu najważniejszych spotkań. Cieszą się, że to może być rodzinny biznes – wtedy będą mogli zdominować branżę kosmetyczną.

Kim jest dumna z męża – uważa go za geniusza i wie, że odniesie sukces. Kardashianka jest bardzo podekscytowana, widząc, jak jej mąż rozwija swoje imperium. Oczywiście będzie go wspierać i promować produkty męża – tak jak robi to z jego linią ubrań.

Myślicie, że kosmetyki od Kanye’go Westa okażą się wielkim sukcesem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kanye West z Kim Kardashian na gali Vanity Fair.

Kanye West z Kim Kardashian na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Reuters.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Mega Agency.

Kanye West z torebką z McDonalda - co na to Kim?

Kanye West z torebką z McDonalda – co na to Kim? Fot.Forum/Backgrid USA.