Kanye West nie schodzi z czołówek portali plotkarskich. Po tym jak publicznie upokorzy swoją żonę, ujawniając prywatne szczególy z ich życia, poprosił Kim Kardashian o wybaczenie.

Ojczym Kanye Westa o jego zachowaniu: brakuje mu starych znajomych, jest otoczony tylko Kardashianami

West przeprasza Kim Kardashian

Ostatnie dni zecydowanie należą do Kanye Westa. Muzyk publicznie oświadczył, że zamierza się rozwieść z Kim Kardashian oraz wyznał, że Kim chciała usunąć ciążę. Po fali niefortunnych wystąpień raper powoli wraca na właściwe tory.

Kanye za pośrednictwem Twittera, który zdaje się być jego ulubionym medium, zwrócił się do żony z prośbą o wybaczenie. Zapewne prościej byłoby zatelefonować, ale z całą pewnością nie byłoby tak widowiskowo.

Kourtney Kardashian zabrała dzieci Kim na WAKACJE. Fani: „Gdzie twoja MASECZKA?”

Chciałbym przeprosić moją żonę Kim za publiczne wyciąganie prywatnych spraw. Nie ochroniłem jej tak, jak ona ochroniła mnie. Kim, chce powiedzieć, że wiem, że Cię zraniłem. Proszę wybacz mi. Dziękuję za to, że zawsze mogę na ciebie liczyć – napisał West.

Twitter Kanye West

Twitter Kanye West, Twitter @ye

Tego samego dnia muzyk był widziany w szpitalu Cody Regional Health, cel jego pozostał nieznany. Kim Kardashian nie odniosła się do słów męża. Podobno spotkała się już z prawnikami i planuje rozwód, ponieważ obawia się, że „Kanye zniszczy jej reputację”. Biorąc pod uwagę początki jej kariery, nie do końca jest jasne, o jakiej reputacji jest mowa. Tak czy inaczej, małżeństwo Kanye i Kim wisi na włosku.

Kim Kardashian zdradziła Kanye Westa? Raper, z którym miała mieć romans, zabrał GŁOS

Myślicie, że jeszcze się zejdą?

Kim Kardashian

Kim Kardashian fot. RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian, North West

Kim Kardashian, North West, fot. @TheHapaBlonde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian na plaży w Malibu

Kim Kardashian na plaży w Malibu fot. Forum/BACKGRID