Kilka dni temu wyemitowano ostatni docinek „Keeping Up With the Kardashian”. Z kolei wczoraj widzowie mogli zobaczyć czwarty i ostatni zjazd programu. Rodzina Kardashian-Jenner we wrześniu ubiegłego roku oświadczyła, że kończy po 20 sezonach przygodę z reality-show.

Kim Kardashian w „KUWTK. Reunion”

Kim Kardashian żali się mamie. Wyznaje, dlaczego wzięła rozwód

Prowadzący show, Andy Cohen zapytał Kim, kiedy podczas przyjaźni z Kanye Westem zdała sobie sprawę, że jest w nim zakochana. Bez zastanowienia odpowiedziała, że sześć miesięcy po rozwodzie z Krisem Humphriesem. 

Moje małżeństwo z Kanye było prawdziwe i pełne miłości, a dla mnie było to jak moje pierwsze prawdziwe małżeństwo – zapewnia.

Tak zareagowała Kim Kardashian na romans Kanye Westa i Iriny Shayk

Prowadzący dopytywał, co jednak poszło nie tak w tym małżeństwie. Kim nie chciała powiedzieć:

Szczerze, nie sądzę, żebym powiedziała to w telewizji, ale to nie była jedna konkretna rzecz, która wydarzyła się po obu stronach. Myślę, że to tylko różnica opinii na temat kilku rzeczy, która doprowadziła do tej decyzji i w żaden sposób nie chciałabym, aby ktoś myślał, że nie dałam z siebie wszystkiego albo naprawdę nie próbowałam ratować małżeństwa. Mamy czworo dzieci – podkreśla.

Dodała, że bardzo go szanuje, przez długi czas był jej przyjacielem i to nie odeszło: „Na zawsze będę największym fanem Kanye. On jest ojcem moich dzieci, Kanye zawsze będzie rodziną” – zaznaczyła.

Kanye West NIE RADZI sobie po rozstaniu z Kim Kardashian. Smutne wieści

Kanye West NIE RADZI sobie po rozstaniu z Kim Kardashian. Smutne wieści

Następnie Andy zapytał, czy Kim teraz widzi siebie w związku z „nie celebrytą”? Odpowiedziała bez wahania, że tak, bo wystarczy, że będzie z kimś, kto będzie ją rozumiał:

Myślę, że to, czego szukałam i kim byłam lata temu, było zupełnie inne, niż kim jestem dzisiaj i cenię prywatność i po prostu chcę czegoś, co jest naprawdę prawdziwe – tłumaczy.

Kim Kardashian przerwała MILCZENIE odnośnie rozstania z Kanye Westem!

Kim Kardashian na imprezie

Kim Kardashian na imprezie fot. Forum/Mega Agency

Kim Kardashian bez obrączki

PREMIUM EXCLUSIVE: *NO WEB UNTIL 9PM EST 20TH FEB* Kim Kardashian looks stunning as she’s seen on the eve of filing for divorce from husband of six years Kanye West. The 40-year-old TV star was not wearing her wedding ring as she left a friends house in Los Angeles. In papers filed Friday, the reality TV star and makeup guru is asking for joint legal and physical custody of their four young children: North, seven, Saint, five, Chicago, three, Psalm, 21 months. Kim and Kanye started dating in 2012, became engaged in 2013 and wed in May 2014 in Florence, Italy after they had already welcomed their eldest daughter North.
This will be Kim’s third divorce as she was wed to Damon Thomas from 2000 until 2004 and she was married to Kris Humphries from 2011 until 2013.Sources claim West is fine with the joint custody agreement and the two are committed to co-parenting.
18 Feb 2021,Image: 592192978, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Kim Kardashian i Kanye West na rozdaniu nagród

Kim Kardashian i Kanye West na rozdaniu nagród fot. Reuters / Forum