Tomasz Karolak to jeden z najbardziej znanych aktorów w Polsce. Można go zobaczyć w prawie każdej polskiej komedii. Aktor ma na swoim koncie popularne filmy takie jak „Testosteron”, „Lejdis”, „Listy do M.”, „Nie kłam kochanie”, „Pokaż kotku, co masz w środku” oraz role w serialach, za które pokochały go miliony widzów – „39 i pół” i „Rodzinka.pl”. Trzeba więc przyznać, że aktor naprawdę jest rozchwytywany i ma niepodważalny status gwiazdy. W związku z tym, może sobie pozwolić na stawianie warunków i wyższych oczekiwań finansowych.

Tomasz Karolak wyznał GORZKĄ PRAWDĘ o „Rodzince.pl”. Serial zrujnował wiele żyć

Tomasz Karolak wynegocjował kosmiczną kwotę za udział w „Drag me out”. Inni uczestnicy nie mieli nic do gadania

Tak było i tym razem, w związku z jego udziałem w nowym show TVN-u, „Czas na show. Drag me out”, w którym uczestnicy przebiorą się za drag queens i będą rywalizować o stworzenie najlepszych transformacji oraz występów scenicznych. Program poprowadzi Mery Spolsky, a w fotelach jury zasiądą Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak. Z kolei wśród uczestników, prócz Karolaka, wymieniono dotychczas znanego z „Na Wspólnej” Michała Mikołajczaka, kulturystę i męża Katarzyny Skrzyneckiej Marcina Łopuckiego, uczestnika ostatniej edycji „Top Model” Tadeusza Mikołajczaka, ojca Adama Zdrójkowskiego, Dariusza Zdrójkowskiego oraz influencera Kamila Szymczaka.

Jak dowiedział się portal Shownews, Tomasz Karolak (w przeciwieństwie do innych uczestników, którzy dostali propozycję rozliczania się za odcinek) miał prawo negocjowania swojej stawki za udział w programie. Aktor z tego prawa skorzystał i wynegocjował bajońską sumę 150 tysięcy złotych, podając stawkę za całość programu, niezależnie w ilu odcinkach wystąpi:

Program rozpisano na sześć odcinków, ale można odpaść już w trzecim. Tomek wynegocjował sobie bajońską stawkę 150 tysięcy za udział w programie, bez warunku na to, w ilu odcinkach wystąpi. Nawet jeśli odpadnie już na początku, zarobi 150 tysięcy. Chciał jeszcze więcej, ale zszedł ze stawki w trakcie krótkich negocjacji – zdradził zszokowany informator portalu.

Dla porównania, Marcin Łopucki zarobi „jedynie” 15 tysięcy złotych za odcinek.

Myślicie, że informacja o zarobkach Karolaka w show zepsuje atmosferę między uczestnikami?

Tomasz Karolak o związku Kuby Wojewódzkiego z Anną Markowską. Wyjawił ich sekret!

pasekkozak

scena z: Tomasz Karolak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Tomasz Karolak, fot. AKPA

Tomasz Karolak, fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Tomasz Karolak, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Tomasz Karolak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Koncert Tomasza Karolaka odwołany!

Tomasz Karolak, fot.Forum