Karolina Gilon za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że w ostatnim czasie odpuściła sobie dietę i treningi i to odbiło się na jej sylwetce. Celebrytka przytyła 7 kilogramów, ale jak zaznacza, jest tylko człowiekiem i podkreśla, jak ważna jest samoakceptacja.

Deynn podała, ile ma wzrostu i ile waży. „Mam nadzieję, że nie tylko ja przybrałam ciałka”

Karolina Gilon przytyła

Prowadząca program „Love Island. Wyspa miłości” wyznała, że jej praca wymaga od niej utrzymania odpowiedniej formy, ale mimo to Karolina w pełni świadomie zrezygnowała w ostatnim czasie z diety i treningów.

Ważna w życiu jest samoakceptacja! Ważne jest, aby żyć w zgodzie ze sobą i kochać każda cześć swojego ciała! Tylko wtedy możemy żyć pełnią życia i cieszyć się każdą jego chwilą. Przez ostatnie miesiące odpuściłam dietę i treningi – w pełni świadomie! Bo czasami trzeba dać sobie spokój. Moja praca wymaga ode mnie odpowiedniej formy, ale zawsze pamiętam o tym, że jestem tylko człowiekiem! Ostatnie miesiące nagromadziły mi trochę tłuszczyku. Przytyłam jakieś 7 kg – zdradziła.

Gilon zaznaczyła, że dla jednych może być to sporo, dla innych wcale nie, ale najważniejsze, by czuć się dobrze w swoim ciele. Ona jednak woli, kiedy waży mniej, więc wkrótce powróci do diety i treningów, zwłaszcza, że do wiosny chciałaby wrócić do dawnej sylwetki, bo wtedy rusza kolejna edycja „Love Island. Wyspa miłości”.

Dla niektórych to mało, dla niektórych dużo. Ja osobiście wolę się w tej mniejszej wersji! A przecież chodzi o to, by czuć się dobrze w swoim ciele, prawda? Dlatego noworoczny plan „rakieta’31” czas start ! Dieta, ruch i rzeźbienie formy do wiosennego Love Island ! Systematyczność, silna wola i optymizm… to mi się teraz przyda! Kto zaczyna ze mną ? Ręka do góry! Tylko pamiętajcie! Koniec z czekoladkami i pierogami! Bierzemy się za to na poważnie! – wyjaśniła.

Wieniawa pokazała zdjęcie z czasów, kiedy była najgrubsza. „Machałam do niego kanapką”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Karolina Gilon – kim jest?

Przygoda Karoliny Gilon z show-biznesem zaczęła się od zagrania w serialu „Miłość na bogato”. Niedługo po jego zakończeniu Gilon wzięła udział w programie „Top Model”, w którym zaszła bardzo wysoko i zajęła 4. miejsce. Karolina szybko zyskała sympatię widzów i dziś w telewizji możemy ją oglądać nie jako uczestniczkę, a jako prowadzącą. Karolina jest gospodynią w programie „Druga twarz” i „Love Island. Wyspa miłości”.

Karolina Gilon w kostiumie kąpielowym

Karolina Gilon/fot. Instagram/karolinagilonofficial

Karolina Gilon w basenie

Karolina Gilon/fot. Instagram/karolinagilonofficial