Julia Wieniawa nawet podczas sylwestrowej zabawy z ukochanym, Nikodemem Rozbickim, i znajomymi nie zrobiła sobie przerwy od mediów społecznościowych. Na InstaStories zrelacjonowała imprezę z bliskimi, a dzień później poinformowała, że po nocnych szaleństwach doskiwera jej kac.

Julia Wieniawa zrobi OPERACJĘ plastyczną nosa? Tak zasugerowała jej internautka

Wieniawa na zdjęciu, kiedy była najgrubsza

W związku z tym, że Wieniawa w Nowy Rok nie była w najlepszej formie i oddała się domowemu lenistwu, postanowiła wziąć udział w zabawie, która od kilku dni podbija Instagram, mianowicie internauci piszą swoim idolom, jakimi zdjęcia powinni podzielić się w sieci, a celebryci coraz chętniej je pokazują.

Wieniawa miała pokazać m.in. fotkę, na której tańczy, jest pijana, pierwszy raz wystąpiła w telewizji, była załamana, ze studniówki, czy kiedy była najgrubsza. Celebrytka przejrzała swój album ze zdjęciami i ku uciesze swoich fanów udostępniła je na Instastories. Okazuje się, że jej fotki z czasów, kiedy była najgrubsza były jej debiutanckimi zdjęciami na portalu plotkarskim.

Moje pierwsze zdjęcia na Pudlu. Nie wiedziałam, że ten fotograf przed telewizją to był paparazzi i machałam do niego kanapką – napisała.

Bardzo się zmieniła?

ZOBACZ TEŻ:

Julia Wieniawa relacjonuje remont nowego lokum. Pokazała kuchnię. „Będzie piękna”

Blanka Lipińska obejrzała nowy film z Julią Wieniawą. Wypowiedziała się na jego temat

Wieniawa na zdjęciu, kiedy była najgrubsza

Julia Wieniawa na zdjęciu, kiedy była najgrubsza/fot. Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa na zdjęciu, kiedy była załamana

Julia Wieniawa/fot. Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa pierwszy raz na planie

Julia Wieniawa/fot. Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa na studniówce

Julia Wieniawa/fot. Instagram/juliawieniawa