Podczas epidemii koronawirusa wszyscy cierpią, a przede wszystkim gospodarka, która stoi w miejscu. Natomiast nasze polskie influencerki nawet podczas kwarantanny nie próżnują.

Karolina Korwin-Piotrowska Instagram

AFERA po materiale „DDTVN”. WKURZONA Korwin-Piotrowska: Ale śmieszne, połowa facetów w TVN, w szołbizie włosy doczepia i farbuje

Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła screeny z portalu „Rada Etyki Social Mediów”, który zwrócił uwagę, że w ostatni weekend influencerki robiły zakupy w sklepie „Żabka”: „Jeżeli zauważyliście , że wasze ulubione influencerki biegły w weekend do Żabki, bo nagle skończyły im się podstawowe produkty żywnościowe…”.

Rada Etyki Social Mediów” pisze, że sklep „Żabka” nie dostosowuje się do nakazów pozostania w domu i płaci influencerom za niepotrzebne wychodzenie z domu i narażanie cudzego życia i zdrowia, „bo hajs musi się zgadzać”.

A influencerki jak to influencerki: za odpowiednią kwotę rozniosą nawet zarazę – pisze Korwin-Piotrowska.

Viva! PRZEPRASZA Annę Marię Sieklucką i kasuje wywiad z aktorką – Korwin-Piotrowska i Fetysz OSTRO o dziennikarzach

Rada Etyki Social Mediów” wskazała nawet palcem, które gwiazdy Internetu robiły zakupy w „Żabce” między innymi: Ewa Niespodziana, Wiktoria Gąsiewska, Ciocia Liestyle, Magdalena Karwacka, a nawet Julia Wieniawa. 

Jak zauważył jeden z internautów, Julia Wieniawa specjalnie pobiegła do „Żabki” po mąkę gryczaną na naleśniki gryczane – „przepisu jak nie było, tak nie ma”.

 

Co myślcie o akcji „Żabki” i o tym, że influencerki w taki sposób zarabiają?