Echa ślubu Karoliny Pisarek i Rogera Salli wciąż nie cichną, choć niewątpliwie spore grono osób ma już dość tematu jej głośnej imprezy pełnej blichtru i luksusu. Choć Modelka stanęła na głowie, by jej ślub i wesele były najgłośniejszą i najbardziej ekskluzywną imprezą ostatniego czasu, wiele osób głośno skrytykowało całą ceremonię, dekorację, pierwszy taniec młodych czy obecność na weselu kamer. Na ślubnej imprezie nie zabrakło też wielu polskich celebrytów. Wśród nich pojawić sie miała Sandra Kubicka jednak się nie pojawiła. Dlaczego?

Internauci BEZLITOŚNIE podsumowują ślub Karoliny Pisarek: „To jest CYRK a nie ślub”

Sandra Kubicka komentuje ślub Karoliny Pisarek. Zdradza dlaczego nie pojawiła się na uroczystości

W rozmowie z Jastrząb Post Sandra Kubicka dość dosadnie skrytykowała ślub i wesele koleżanki, informując, że sama nigdy nie zdecydowałaby się na udział kamer i mediów w tak ważnym dla niej dniu:

Nie. Na pewno nie zaprosiłabym kamer na swoje wesele, bo jednak to jest bardzo prywatny moment. Nie widziałam nigdy takiego ślubu wśród gwiazd na świecie lub wśród celebrytów. Jedyny, który widziałam, to pary królewskiej, na którym były kamery. Ale to chyba tylko jedyny. Wszędzie – gdzie nie otworzę telefon, gazetę, to widzę coś o tym ślubie, więc hucznie było.

Czy z tego samego powodu modelka postanowiła nie uczestniczyć w najważniejszym dniu Karoliny Pisarek i nie przyjęła zaproszenia? Okazuje się, że powód jej nieobecności był całkowicie inny:

Zostałam zaproszona. Natomiast napisałam Karolinie, że nie pojawię się, ponieważ mam inne plany i już od dawna, od trzech miesięcy wiedziałam, że będę musiała być w Łodzi na konferencji twórców, gdzie Prezydent Miasta Łodzi wręczała mi nagrodę. Napisałam to Karolinie. Ale cieszę się, że miała piękny ślub i życzę im dużo miłości.

Biorąc pod uwagę ogrom atrakcji i znanych gości na weselu, przypuszczamy, że Karolina Pisarek raczej nie zauważyła nieobecności swojej koleżanki i nie odczuła tej straty zbyt dotkliwie.

Sandra Kubicka wyznała CO NAPRAWDĘ było powodem ROZPADU jej związków!

scena z: Baron, Sandra Kubicka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Sandra Kubicka GRZMI w temacie filtrów na Instagramie: „Przez te filtry wpędziłam się w KOMPLEKSY”

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Instagram: sandrakubicka

To zdjęcie Sandry Kubickiej i Barona w końcu PRZEKONAŁO fanów! Uwierzyli w ich MIŁOŚĆ

fot. Instagram: sandrakubicka

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA