Karolina Pisarek zasłynęła dzięki udziałowi w 5. edycji „Top Model” i już jako 23-latka mogła pochwalić się ogromną karierą i sukcesem oraz równie dużymi zarobkami. Dziś ma iście bajkowe życie u boku swojego męża, Rogera Salli. Para mieszka razem z dwoma psami w willi za 5 milionów złotych.

Jakiś czas temu modelka poleciała do Tajlandii, gdzie w rajskich okolicznościach przyrody tworzyła kampanię reklamową dla jednej z marek bieliźnianych. Okazuje się jednak, że tuż po powrocie w domu spotkało ją prawdziwe nieszczęście, o którym dopiero teraz poinformowała fanów!

Karolina Pisarek ma traumatyczne wspomnienie z Chin: „Przepłakałam całą noc i bałam się strasznie”

Karolina Pisarek przeżyła chwile grozy. Niebezpieczna sytuacja spotkała ją w domu

W nowej relacji na Instagramie Karolina pochwaliła się montażem nowoczesnych drzwi w domu i zdradziła, co stało się z poprzednimi – szklanymi. Okazuje się, że wracając ze spaceru dwa psy Karoliny i Rogera wpadły z impetem w szybę, która rozpadła się na milion kawałków, raniąc przy okazji celebrytkę i jej męża:

Wpadła dzisiaj do mnie moja Ola, „pogotowie projektowe” przez tego małego gargamela tutaj. Tak psuje… psuje okna, drzwi, wszystko. Słuchajcie, ja wam nie pokazywałam wcześniej, bo aż ręce opadają naprawdę. Trzy tygodnie temu, gdy wróciłam z Tajlandii, mieliśmy iść z Rogerem na trening. Poszliśmy najpierw na wspólny spacer z psami i jak psy wróciły, otwierałam drzwi szklane i po prostu jak dwa na raz się rozpędziły tak drzwi wypadły z zawiasów i poleciały na mnie i na Rogera. Roger miał całą pociętą głowę, a ja całe pocięte ręce. Tragedia się wydarzyła.

Następnie zaapelowała do swoich obserwatorów:

I teraz psy, a przyszłości, dobra przestroga, żeby uważać na dzieci. Więc na przyszłość jeśli wy sie budujecie i bierzecie pod uwagę szklane drzwi przesuwane – odradzam.

Na koniec modelka opublikowała archiwalne nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć ją i Rogera stojących pośród rozbitego szkła. W jednym z ujęć Karolina pokazała zakrwawioną rękę, a w filmiku napisała:

A tak to właśnie wyglądało… 2 psy chciały jak najszybciej przedostać się do kuchni. Szkło rozbiło się na wszystkie strony przecinając liście, drewno w drzwiach i zostawiając ślady na drzwiach obok. Roger miał rany na całej głowie, a ja pocięte ręce. Na szczęście nic poważniejszego (bo mogła stać się tragedia) się nie stało. Dlatego jak jesteście na etapie wybierania drzwi do domu – zastanówcie się kilka razy nie tylko nad designem, ale i bezpieczeństwem.

Dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało!

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

Karolina Pisarek o planach powiększenia rodziny. Jej mąż ma zupełnie inne zdanie na ten temat!

pasekkozak

Karolina Pisarek o święcie zmarłych. Za tą osobą najbardziej tęskni

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek-Salla, Roger Salla

Karolina Pisarek-Salla, Roger Salla

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Karolina Pisarek-Salla

Karolina Pisarek-Salla

scena z: Karolina Pisarek-Salla, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek-Salla, Roger Salla, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Roger Salla, Karolina Pisarek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA