Karolina Pisarek na początku września walczyła z bólem głowy, ból stał się tak nie do zniesienia, że trafiła do szpitala. Zniknęła z Instagrama i wszelkie informacje na jej temat przekazywał mąż Roger Salla i managerka, Małgorzata Leitner.

Karolina Pisarek zabiera głos: „Generalnie kwalifikuje się już do operacji”

Karolina Pisarek usłyszała diagnozę

Pisarek przez wiele dni robiła badania i lekarze nie wiedzieli, co jej dolega, aż w końcu postawili druzgocącą diagnozę: „powiększona przesadka mózgowa z torbielem. Generalnie kwalifikuje się już do operacji, ale doktor powiedział, że dopóki nie mam problemów ze wzrokiem ani zaników, póki widzę, to nie jest to rzecz natychmiastowa, którą trzeba zrobić, tylko można to złagodzić tabletkami” – mówiła Karolina.

Teraz ze łzami w oczach modelka przekazała, że diagnoza się potwierdziła przez lekarzy z polecenia Blanki Lipińskiej.

Kochanie, jak ty się czujesz? Mogę jakoś pomóc? Współpracuje z różnymi lekarzami. Wysyłam dużo miłości i zdrowia – napisała Blanka Lipińska.

Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała najwięcej w ślubnej KOPERCIE. Karolina Gilon grzmi: „Ale serio? Aż tak?”

Karolina podziękowała pisarce za pomoc:

Najgorsze jest, to kiedy nie wiesz, co ci jest. Chciałabym podziękować Blance, która zauważyła, że coś jest nie tak. Wyobraźcie to sobie – środa, potężny ból głowy, wymioty. A ona napisała do mnie w sobotę. Do soboty nie miałam żadnej poprawy – mówiła Pisarek.

Karolina Pisarek pokazała chwilę słabości. Komentarz fanki doprowadził ją do łez

Gwiazda pojechała do lekarza z polecenia, który od razu wiedział, o co chodzi:

Na opis rezonansu czeka się trzy tygodnie, a ja potrzebowałam diagnozy na już, no i usłyszałam taką samą, jak trzy tygodnie temu. (…) Nie wiedzieliśmy, co jest dokładną przyczyną bólu. Wpadłam w ręce wspaniałego lekarza, który wziął sprawy w swoje ręce i przepisał mi odpowiednie leki. Badam się dalej, kolejny rezonans mam zrobić za trzy miesiące – przekazała Pisarek.

Karolina Pisarek o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: „Przez jurorów przeżyłam traumę”

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. AKPA

Karolina Pisarek jest w trakcie przeprowadzki do willi. Ile ona ma ubrań!

fot. Instagram: karolina_pisarek