Jak co roku rusza Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a wraz z nią licytacje charytatywne, w których chętnie biorą udział gwiazdy oddając swoje prywatne i niejednokrotnie cenne rzeczy.

Wesele Karoliny Pisarek kosztowało NIEWIARYGODNĄ kwotę!

Karolina Pisarek oddała suknie ślubną na licytację WOŚP

W tym roku udział bierze również Karolina Pisarek, która na Instagramie pochwaliła się, że na licytację oddała swoją suknię ślubną. Celebrytka na swoim ślubie z Rogerem Sallą miała łącznie cztery kreacje, jednak jak możemy przeczytać w poście, druga suknia ma dla niej szczególną wartość sentymentalną, ponieważ sama ją zaprojektowała wraz z pomocą projektantki z „jednego z największych światowych domów mody”:

Zbliża się 31 finał WOŚP!
W tym roku wspieram akcję i wystawiam swoją drugą suknię ślubną
Ma ona dla mnie ogromną wartość sentymentalną. Suknia jest unikatowa, ponieważ zaprojektowałam ją wraz z główną projektantką jednego z największych światowych domów mody sukni ślubnych- @pronovias Specjalnie poleciałam do Barcelony na pokaz sukni, mierzyłam wiele z nich i dołożyłam wszelkich starań, aby suknia była w trendach, ponadczasowa oraz wygodna aby nie tylko wyglądała pięknie, ale była również praktyczna. To właśnie w niej zatańczyłam swój pierwszy taniec i bawiłam się przez całe wesele.
Fakt, ze stworzyłam suknię od A do Z i towarzyszyła mi w jednym z najważniejszych momentów życia sprawia, ze jest dla mnie na prawdę ważna. Przekazując na WOŚP coś dla mnie tak wyjątkowego pragnę pomóc i dać drugie życie sukni, w której stworzenie włożyłam całe swoje serce

Skusicie się?

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

Karolina Pisarek o początkach swojej kariery: „Wszyscy mówili, że nic nie osiągnę”

pasekkozak