Kendall Jenner i Devin Booker znów są razem, a teraz są na tooficjalne dowody! 26-letnia supermodelka w swojej relacji na Instagramie 2 sierpnia, podzieliła się kilkoma migawkami z jej wypoczynku. Na ostatnim zdjęciu pojawiła się wymowna fotka z Devinem! Choć celebrytka szybko ją usunęła, Internet oczywiście nie zapomina.

Kendall wróciła do Devina

Na zdjęciu (widocznym poniżej) Kendall w bikini i białym t-shircie i usiadła na kolanach 25-letniej gwiazdy NBA. Devin siedział na drewnianym krześle i obejmował Kendall, mając na sobie niebieskie kąpielówki.

Kendall Jenner rzuciła swojego chłopaka

Szczęśliwa para wydawała się patrzeć na coś w oddali, gdy Devin słodko chwycił prawą kostkę Kendalla, a ona w tym czasie popijała napój z butelki.

Zdjęcie jest pierwszym „dowodem” od czasu gdy pojawiły się plotki, że są ponownie razem po ich zerwaniu po ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera we Włoszech.

Prawie 8 milionów polubień! Świeżo upieczona singielka Kendall Jenner wrzuciła NAGIE zdjęcie

„Devin włożył ogromny wysiłek, aby naprawić sprawy z Kendall niemal natychmiast po ich zerwaniu”, powiedział źródło Hollywood Reporter 19 lipca. „Groźba jej utraty była ogromną pobudką dla Devina. Od tamtej pory jest skupiony na tym, by ją uszczęśliwić, jakby wrócili do etapu miesiąca miodowego. Jej przyjaciele i rodzina są zachwyceni, że znów są razem, wszyscy chcieliby zobaczyć ich ślub”.

Kendall zerwała z Devinem po tym, jak poczuła, że „nie nadaje na tych samych falach” co ona, gdy chodzi o ich wspólną przyszłość.

Jak widać starania jednak zadziałały :).

Kendall Jenner and Khloe Kardashian heading out to lunch in West Hollywood.
, Pictured: Kendall Jenner, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Los Angeles, CA – Happy couple Hailey Bieber and Justin Bieber watching the Lakers game with Kendall Jenner and her friend Taco (aka Travis Bennett).
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 639458701, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Feliz, CA –  Credit line: TomTom / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Feliz, CA – Credit line: TomTom / BACKGRID / Backgrid USA / Forum