Kendall Jenner (24 l.) i Hailey Bieber (23 l.) znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółkami. Wspierają się w karierach i często spędzają wspólnie czas. Tym razem fotoreporterzy przyłapali modelki na zakupach spożywczych. Obie były ubrane w sportowe stylizacje i wyglądały rewelacyjnie. Co kupiły?

Hailey Bieber i Justin Bieber wypoczywają z Kendall Jenner w MALIBU, a później idą na kolację (ZDJĘCIA)

Kendall Jenner z Hailey Bieber na zakupach

Coraz więcej plotkuje się o nowym związku Kendall Jenner. Modelka widywana jest w towarzystwie Devina Bookera, który jest koszykarzem. Kenny postanowiła spotkać się z najlepszą przyjaciółką Hailey Bieber, by poplotkować i pójść na wspólne zakupy.

Kylie Jenner o nowym CHŁOPAKU Kendall. Jest ZAZDROSNA?

Kendall na co dzień stawia na zwyczajne i wygodne zestawy. Tego dnia pokazała się w czarnych legginsach i staniku sportowym. Można było dokładnie zobaczyć, jak wygląda jej figura i trzeba przyznać, że Jennerka ma świetne ciało.

Jest nie tylko wysoka i szczupła, ale wygląda zdrowo i może pochwalić się wypracowanym brzuchem. Modelka do stylizacji dobrała beżowe klapki i pasującą kolorystycznie torebkę na ramię od Prady.

Dodała czarne okulary przeciwsłoneczne i nie zapomniała o zależeniu maseczki na twarz. Sytuacja związana z koronawirusem jest o wiele poważniejsza w Stanach, niż w naszym kraju.

Kendall Jenner i Hailey Bieber na zakupach spożywczych.

Kendall Jenner, Hailey Bieber, fot.Forum/Mega Agency.

Hailey podobnie jak jej przyjaciółka postawiła na sportową stylizację. Założyła krótkie spodenki w żywym kolorze i sweter. Jennerka była widziana jak kupowała kilka awokado, a Hailey zdecydowała się na organiczne pomidory.

Kendall i Hailey są ostatnio nierozłączne. Wspólnie spędziły krótkie wakacje w Idaho, razem z mężem Hailey, Justinem Bieberem. Podobno razem z nimi był również nowy chłopak Jennerki.

Kendall uchodzi za najdyskretniejszą z sławnych sióstr i bardzo rzadko wypowiada się publicznie o swoich związkach. Potwierdzi, że ma nowego chłopaka?

Która z nich wyglądała lepiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Caitlyn Jenner ma NIEPOKOJĄCE zmiany na skórze. To rak?

Wysportowana Hailey Bieber popija zdrowotny koktajl. Modelka zachwyca figurą

Kendall Jenner ZNÓW PRZYŁAPANA z Devinem Bookerem

Hailey Bieber na zakupach z przyjaciółką.

Hailey Bieber, fot.Forum/Mega Agency.

Kendall Jenner roki zakupu spożywcze w maseczce na twarzy.

Kendall Jenner, fot.Forum/Mega Agency.

Kendall Jenner w sklepie spożywczym z Hailey Bieber.

Kendall Jenner, Hailey Bieber, fot.Forum/Mega Agency.

Brzuch Kendall Jenner w obcisłych legginsach.

Kendall Jenner, fot.Forum/Mega Agency.